PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Šumava » Ubytování » Horní Němčice » U Spálené čočky

U Spálené čočky

Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Strážov, Horní Němčice
Adresa: 
Horní Němčice 8, Strážov, 34021
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-721 122 439
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.spalenacocka.sweb.cz www.ceskehory.cz/spalenacocka
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 9 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 650 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Čachrov

Wi-Fi

Po domluvě

Ubytování pro max. 9 osob na malé rodinné farmě na krásném klidném místě v malé obci u lesa. Nabízíme 1 apartmán pro 4-5 osob s kuchyňkou a sociálním zařízením, 1 podkrovní pokoj pro 3-4 osoby se sociálním zařízením, lednicí, rychlovarnou konvicí. Vhodné pro rodiny s dětmi. K pohodové relaxaci.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Ubytování na malé rodinné farmě se nachází v Chráněné krajinné oblasti Šumava v nadmořské výšce 580 m.n.m. Okolní kopce dosahují výšek 800-970 m.n.m. Šumavské středisko Železná Ruda je vzdušnou čarou vzdáleno 18km. Ubytování se nachází v malé obci v blízkosti lesa - klidné místo. Ubytování je dostupné autem, možnost parkování u domu. V zimě se příjezdová cesta... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Nabízíme celoroční ubytování ve dvou apartmánech. Větší apartmán pro 4-5 osob s vybavenou kuchyňkou - sporák, lednice, mikrovlná trouba, rychlovarná konvice, s koupelnou a WC, TV. Menší apartmán pro 3-4 osoby s koupelnou, WC, lednicí, rychlovarnou konvicí, nádobím. Větší apartmán je vybavený jídelním stolem, posezení s křesílky, kachlovými kamny a balkónem s krásným... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Stopadesát metrů od ubytování je rybník vhodný ke koupání. Lesy vhodné k houbaření. V blízkém okolí (10km) se nachází kulturní památky - hrad Klenová, zámek Velhartice. Okolí vhodné k cykloturistice, pěší turistice. V zimě upravené běžecké tratě - vzdálené cca do 15km (25 min. autem) - Nová Hůrka. Nejbližší sjezdové lyžování na Javorné u Čachrova - cca do... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Ing. Alena Pavlásková
Informace poskytnul: Alena Pavlásková
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz