U Motesických

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Naše velká chalupa se nachází v okrese Bruntál, v obci Malá Morávka, která je největším turistickým a hlavně lyžařským střediskem v Jeseníkách. Malá Morávka leží v nadmořské výšce 715 metrů a její příroda a čistý vzduch jsou přímo stvořené pro aktivní rekreaci.
Vybavení a služby
Chalupa nabízí tyto pokoje: 2x apartmán - 1 pokoj dvoulůžkový s 1 přistýlkou a 1 pokoj jednolůžkový s 1 přistýlkou, s předsíňkou a sociálním zařízením. 1x třílůžkový pokoj se sociálním zařízením s možností 1 přistýlky. 2x dvoulůžkový pokoj se sociálním zažízením s možností 2 přistýlek 2x dvoulůžkový pokoj se sociálním zažízením s možností 1 přistýlky 1x jednolůžkový pokoj se sociálním zařízením s možností 1 přistýlky. Dále je u nás k dispozici: společenská místnost s TV, společenskými hrami na zpříjemnění večerů • jídelna s TV • kuchyňka vybavená myčkou, sporákem, kuchyňským náčiním • Wi-Fi připojení • lyžárna • vlastní parkoviště pro 12 aut

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Naší chalupě je nejblíže Ski areál Kopřivná pod Pradědem, kde na Vás čeká modrá sjezdovka dlouhá 1350 m a červená sjezdovka dlouhá 1100m s šestisedačkovou lanovkou, upravený Snowpark, snowtubingová dráha a další. V okolí Malé Morávky se nacházejí rozsáhlé udržované běžkařské trasy V okolí se nacházejí areály umožňující jezdit na koních i motokárách, paintball a lukostřelba, hřiště pro tenis i squash, bowling, relaxační centra a další zařízení s různými možnostmi. Je možné využít možnosti koupání v několika přírodních koupalištích, ale také v aquacentrech. Nové možnosti, včetně vodních sportů, poskytuje vodní nádrž Slezská Harta. Na své si ve zdějších lesích přijdou i houbaři. V létě je k dispozici velké množství turistických cest, které návštěvníkům umožní pěší turistiku v krásném prostředí. V oblasti Jeseníků lze dále využít také možnost různých cyklostezek a v období od 1.6. do 30.9. lze využít nabídku cyklobusů.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz