Poloha a dosažitelnost

Naše velká chalupa se nachází v okrese Bruntál, v obci Malá Morávka, která je největším turistickým a hlavně lyžařským střediskem v Jeseníkách. Malá Morávka leží v nadmořské výšce 715 metrů a její příroda a čistý vzduch jsou přímo stvořené pro aktivní rekreaci.

  Vybavení a služby

Chalupa nabízí tyto pokoje: 6x dvoulůžkový pokoj s možností 2 přistýlek 4x jednolůžkový pokoj s možností 1 přistýlky. Dále je u nás k dispozici: společenská místnost s TV, společenskými hrami na zpříjemnění večerů • jídelna s TV • kuchyňka vybavená myčkou, sporákem, kuchyňským náčiním • sociální zařízení • Wi-Fi připojení • lyžárna • vlastní parkoviště pro 10 aut

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

Naší chalupě je nejblíže Ski areál Kopřivná pod Pradědem, kde na Vás čeká modrá sjezdovka dlouhá 1350 m a červená sjezdovka dlouhá 1100m s šestisedačkovou lanovkou, upravený Snowpark, snowtubingová dráha a další. V okolí Malé Morávky se nacházejí rozsáhlé udržované běžkařské trasy V okolí se nacházejí areály umožňující jezdit na koních i motokárách, paintball a lukostřelba, hřiště pro tenis i squash, bowling, relaxační centra a další zařízení s různými možnostmi. Je možné využít možnosti koupání v několika přírodních koupalištích, ale také v aquacentrech. Nové možnosti, včetně vodních sportů, poskytuje vodní nádrž Slezská Harta. Na své si ve zdějších lesích přijdou i houbaři. V létě je k dispozici velké množství turistických cest, které návštěvníkům umožní pěší turistiku v krásném prostředí. V oblasti Jeseníků lze dále využít také možnost různých cyklostezek a v období od 1.6. do 30.9. lze využít nabídku cyklobusů.

Zpět


TOPlist
  U Motesických Malá Morávka
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  U Motesických
Ceník ubytování a stravování