Poloha a dosažitelnost

Objekt se nachází v klidném prostředí v bezprostřední blízkosti několika vleků. Nejbližší vlek 700m. Zajišťujeme odvoz k vlekům do Karlova zdarma tam i zpět. Autobusová zastávka 500m, vlaková stanice 1km. Parkovat můžete na vyhrazeném oploceném parkovišti přímo před objektem.

  Vybavení a služby

Pokoje jsou standardně vybaveny s umyvadlem a vlastním přímotopem. Soc. zařízení se nachází přímo na patře (WC, sprchové kouty, umyvadla). Ve dvou pokojích je vlastní soc. zařízení. K dispozici jsou tři stylově zařízené společenské místnosti s TV/sat, WiFi, plně vybavená kuchyň (2 lednice, elekrický sporák, mikrovlnnná trouba, varná konvice atd.), úschovna kol a lyží, venkovní bazén, stolní tenis, 2 hřiště – volejbalové, fotbalové, pískoviště, houpačky, skluzavky, 3x trampolína, 2 koloběžky. V letním období můžete posedět v altánku s krbem, udírnou a ohništěm. Prosklená veranda, zastřešená pergola. Parkovat můžete přímo před objektem na uzavřeném parkovišti. Objekt, včetně parkoviště, je oplocen. V celém objektu se nekouří.

  Rekreace a služby v okolí

Pro Hrubý Jeseník je charakteristická dlouhá zima s dostatkem sněhu, poskytující ideální podmínky pro sjezdové a běžecké lyžování (zimní střediska v okolí Malá Morávka, Karlov, Praděd). Letní měsíce přináší řadu horských tras pro pěší i cyklistickou turistiku. Jeden z oblíbených turistických cílů jsou klimatické lázně Karlova Studánka, které je též výchozím bodem k úbočí nejvyšší hory Praděd (z autobusového stanoviště Hvězda funguje kyvadlová doprava), z něj dále na Červenohorské sedlo, po hřebeni na Skřítek či do Velké kotliny. Malá Morávka může též být výchozí bod pro vaše výlety: rezervace Rejvíz, lázeňská střediska Velké Losiny, Lázně Lipová a Jeseník.

Zpět


TOPlist
  U Marků Malá Morávka
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  U Marků
Ceník ubytování a stravování