Sněžné - chalupa Na Krahulci

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Nabízíme Vám úplně novou, luxusní, nadstandardně vybavenou, roubenou, rekreační chalupu se saunou a venkovním bazénem. Chalupa je vybavena stylovým nábytkem. Nachází se v nádherné přírodě na samotě u lesa, cca 800m od obce Sněžné v Orl. horách v nadmořské výšce cca 650m, s překrásným výhledem do okolí. K dispozici je celý objekt (16 lůžek), 13 lůžek + 3 přistýlky. Dostupnost od Hradce Králové - Dobruška - Bačetín - Bystré, směr Deštné v O.H. - na křižovatce Na Krahulci vlevo směr Sněžné v O.H. - po cca 200m vlevo pod lesem. Parkování přímo u chalupy pro několik aut, v zimě cca 50m od objektu na vlastním pozemku. Dobrá dostupnost po udržované silnici i v zimním období.
Vybavení a služby
V objektu je velká společenská roubená sednice s kachlovými kamny, stylovým nábytkem a plně vybavenou kuchyní (2x lednice s mrazákem, sklokeramická deska, pečící trouba, kachlová kamna, myčka nádobí, varná konvice, mikrovlnka, toustovač ad.) Možnost stravování v rekreačním areálu Horalka (800m). 2x stylová koupelna se sprchovým koutem a WC, hala s posezením, komora s úklidovými prostředky a pračkou. LOŽNICE A POKOJE: 1.Velký obytný čtyřlůžkový pokoj - 1 dvoulůžko, 2 jednolůžka + 3 přistýlky v podkroví na hambalkách 2.čtyřlůžkový pokoj - 1 dvoulůžko, 2 jednolůžka 3.trojlůžkový pokoj - 1 dvoulůžko + 1 jednolůžko 4.dvoulůžkový pokoj - 1 dvoulůžko Dětská postýlka lze přemístit do kteréhokoliv pokoje. V patře je celkem 14 lůžek, žádné z nich nejsou patrové. Součástí chalupy je také kolárna, lyžárna, kryté venkovní posezení na besádce, zahradní nábytek, houpačky a prolézačky pro děti, pískoviště, ohniště s posezením, dále posezení pod pergolou s grilem, volné prostranství, neomezený internet WiFi ve všech prostorách. U chalupy je "přírodní" travnaté hřiště s volejbalovou sítí. Lze využít k různým míčovým hrám a minifotbalu. Vytápění objektu je elektrické (podlahové topení, v podkroví přímotopy) nebo kachlovými kamny. Chalupa je ideální pro 1 až 4 rodiny. Dětská postýlka a židlička k dispozici. Možno zapůjčení horských kol v nedaleké půjčovně. Voda, internet WiFi a provoz sauny v ceně pronájmu - ZDARMA. Požadujeme vratnou kauci 5000,- Kč. Kauce se vrací v plné výši, pokud nedošlo k poškození objektu. Objekt musí být předán v původním řádném stavu. V opačném případě bude z kauce ztrženo 1.500,- Kč.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Součástí chalupy je bazén a sauna. V létě turistika a cykloturistika po perfektně značených cyklotrasách nádhernou přírodou Orlických hor. Mapky jsou k dispozici na chalupě. Možnost využití cyklobusu, zastávka 200 m. Koupání u objektu, dále koupaliště Bystré - krásný přírodní areál s občerstvením a volejbalovým hřištěm (1,5km). Krytý a venkovní bazén Dobruška (8 km). Tenisové kurty - Ohnišov, Deštné v O.H. V zimně běžkování - upravené běžecké tratě. Lyžařská střediska s veškerým servisem vč. večerního lyžování - Olešnice v O.H. /SKI Hartman, Čihalka, Olešnice/ (od 3km), Sedloňov (3km), Deštné v O.H. (8km), Zieleniec Polsko (15km). Chalupa se nachází nedaleko nejvyšší hory Velá Deštná 1.115m n.m., Šerlišský Mlýn, Masarykova chata (15km), pevnost Skutina - prohlídka podzemí (2km), pevnost a vyhlídka Dobrošov - krásný výhled na Polsko, Krkonoše (15km), kostel ze 14.st. Slavoňov (7km), Nové Město n. Met. - histor. - více náměstí, nádherný zámek, zahrada (10km), přírodní skalničk. zahrada (2km), Peklo - histor. budova, turistická křižovatka (10km), Kudowa Zdrój Polsko - nádherné lázně, aquapark, bonsaicentrum - volný přechod přes Olešnici (15km) Ratibořice - Babičino údolí - histor. budovy, park, muzeum, zámek (25km), zřícenina Potštejn, Litice (40km), Dvůr Králové - ZOO (30km), zámky v okolí: Náchod, Častolovice + malé zoo, Opočno, Nové Město n. Metují, Rychnov n. Kněžnou.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz