Sněžné - chalupa Na Krahulci - Poloha, Služby, Okolí

Sněžné - chalupa Na Krahulci

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Nabízíme Vám úplně novou,luxusní, nadstandardně vybavenou, roubenou, rekreační chalupu se saunou a venkovním bazénem. Chalupa je vybavena stylovým nábytkem. Nachází se v nádherné přírodě na samotě u lesa, cca 800m od obce Sněžné v Orl. horách v nadmořské výšce cca 650m, s překrásným výhledem do okolí. K dispozici je celý objekt (16 lůžek), 13 lůžek + 3 přistýlky. Dostupnost od Hradce Králové - Dobruška - Bačetín - Bystré, směr Deštné v O.H. - na křižovatce Na Krahulci vlevo směr Sněžné v O.H. - po cca 200m vlevo pod lesem. Parkování přímo u chalupy pro několik aut, v zimě cca 50m od objektu na vlastním pozemku. Dobrá dostupnost po udržované silnici i v zimním období.
Vybavení a služby
V objektu je velká společenská roubená sednice s kachlovými kamny, stylovým nábytkem a plně vybavenou kuchyní (2x lednice s mrazákem, sklokeramická deska, pečící trouba, kachlová kamna, myčka nádobí, varná konvice, mikrovlnka, toustovač ad.) Možnost stravování v rekreačním areálu Horalka (800m). 2x stylová koupelna se sprchovým koutem a WC, hala s posezením, komora s úklidovými prostředky a pračkou. LOŽNICE A POKOJE: 1.Velký obytný čtyřlůžkový pokoj - 1 dvoulůžko, 2 jednolůžka + 3 přistýlky v podkroví na hambalkách (TV, DVD) 2.čtyřlůžkový pokoj - 1 dvoulůžko, 2 jednolůžka 3.trojlůžkový pokoj - 1 dvoulůžko + 1 jednolůžko 4.dvoulůžkový pokoj - 1 dvoulůžko Dětská postýlka lze přemístit do kteréhokoliv pokoje. V patře je celkem 14 lůžek, žádné z nich nejsou patrové. Součástí chalupy je také kolárna, lyžárna, kryté venkovní posezení na besádce, zahradní nábytek, houpačky a prolézačky pro děti, pískoviště, ohniště s posezením, dále posezení pod pergolou s grilem, volné prostranství, neomezený internet WiFi ve všech prostorách. U chalupy je "přírodní" travnaté hřiště s volejbalovou sítí. Lze využít k různým míčovým hrám a minifotbalu. Vytápění objektu je elektrické (podlahové topení, v podkroví přímotopy) nebo kachlovými kamny. Chalupa je ideální pro 1 až 4 rodiny. Dětská postýlka a židlička k dispozici. Možno zapůjčení horských kol v nedaleké půjčovně. Lůžkoviny, voda, internet WiFi a provoz sauny v ceně pronájmu - ZDARMA. Klienti si na závěr provádějí vlastní úklid.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Součástí chalupy je bazén a sauna. V létě turistika a cykloturistika po perfektně značených cyklotrasách nádhernou přírodou Orlických hor. Mapky jsou k dispozici na chalupě. Možnost využití cyklobusu, zastávka 200 m. Koupání u objektu, dále koupaliště Bystré - krásný přírodní areál s občerstvením a volejbalovým hřištěm (1,5km). Krytý a venkovní bazén Dobruška (8 km). Tenisové kurty - Ohnišov, Deštné v O.H. V zimně běžkování - upravené běžecké tratě. Lyžařská střediska s veškerým servisem vč. večerního lyžování - Olešnice v O.H. /SKI Hartman, Čihalka, Olešnice/ (od 3km), Sedloňov (3km), Deštné v O.H. (8km), Zieleniec Polsko (15km). Chalupa se nachází nedaleko nejvyšší hory Velá Deštná 1.115m n.m., Šerlišský Mlýn, Masarykova chata (15km), pevnost Skutina - prohlídka podzemí (2km), pevnost a vyhlídka Dobrošov - krásný výhled na Polsko, Krkonoše (15km), kostel ze 14.st. Slavoňov (7km), Nové Město n. Met. - histor. - více náměstí, nádherný zámek, zahrada (10km), přírodní skalničk. zahrada (2km), Peklo - histor. budova, turistická křižovatka (10km), Kudowa Zdrój Polsko - nádherné lázně, aquapark, bonsaicentrum - volný přechod přes Olešnici (15km) Ratibořice - Babičino údolí - histor. budovy, park, muzeum, zámek (25km), zřícenina Potštejn, Litice (40km), Dvůr Králové - ZOO (30km), zámky v okolí: Náchod, Častolovice + malé zoo, Opočno, Nové Město n. Metují, Rychnov n. Kněžnou.
TOPlist