TOPlist

Sněžné - chalupa Na Krahulci

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
Lednové termíny .... 15.900,- Kč/týden

Jarní prázdniny:
Únorové termíny .... 21.900,- Kč/týden
Březnové termíny ... 15.900,- Kč/týden
Letní sezona - ceny
Letní prázdniny .... 23.900,- Kč/týden

Letní termíny .... 15.900,- Kč/týden (červen)
Období mimo sezónu - ceny
Mimo sezona .... 11.900,- Kč/týden

Velikonoce (velik. prázdniny ST až PO 5 nocí) ... 15.900,- Kč
Slevy:
K cenám pobytu je účtována cena za spotřebovanou el.energii (dle akt. tarifu), případně otop, dále poplatky za rekreační pobyt Obecnímu úřadu (poplatky neplatí dětí do 18 let, starší 70 let a tělesně postižení).

Požadujeme vratnou kauci 5000,- Kč.

Objekt musí být předán v původním řádném stavu. V opačném případě bude z kauce strženo 1.500,- Kč.

Voda, internet a provoz sauny jsou zahrnuty v ceně pronájmu - ZDARMA.

Poplatek za domácí zvíře 100,- Kč/den (domácí zvíře povolujeme vyjímečně, menší rasy - po dohodě)
Další informace:
Víkendové pobyty (pouze v mimo sezoně) 7.900,-Kč

Vánoční termín 21.900,- Kč (termín dle dohody)

Silvestrovský týden 49.000,- Kč (pouze pro slušné lidi, preferujeme rodiny s dětmi, týdenní pobyty, max. 16 osob, nepronajímáme skupinám mladých lidí!!!)
Stravování
V chalupě je kompletně vybavená kuchyně (2x lednice s mrazákem, sklokeramická deska, pečící trouba, kachlová kamna, myčka nádobí, varná konvice, mikrovlnka, toustovač, topinkovač, el.gril ad.)
K dispozici je venkovní přenosný gril.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz