SLUNCE *** hotel - aquacentrum - restaurace

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Jak se k nám dostanete ? Autem, autobusem i vlakem. Autem - příjezd od Brna/Olomouce – Šternberk, Paseka, Dlouhá Loučka, Rýmařov. Příjezd od Ostravy - Opava, Bruntál, Rýmařov. V Rýmařově směr Šumperk, na silnici č.11, poslední odbočka vlevo (odbočit před Penny Marketem). K našemu hotelu Vás velmi dobře dovedou informační – reklamní cedule. Autobusem/vlakem dle platných jízdních řádů. Na základě dohody Vám můžeme zajistit odvoz z nádraží do hotelu.
Vybavení a služby
IDEÁLNÍ pro rodiny s dětmi, obchodní cestující, firemní školení, sportovní soustředění,.... BYDLET u nás můžete v jedno a dvoulůžkových pokojích se sociálním zařízením (na každém pokoji je barevná TV+SAT). Nebo ve čtyřlůžkových apartmánech, skládajících se ze dvou samostatných ložnic (každý pokoj má barevnou TV +SAT) se společným sociálním zařízením. Apartmány jsou ideální pro rodiny s dětmi nebo dobré přátele. Pro náročné hosty máme připraveno apartmá, které se skládá z ložnice, obývacího pokoje s barevnou TV+SAT, "salonku" pro přátelská posezení nebo obchodní jednání, kuchyňky s lednicí a sociálního zařízení. V našem hotelu se můžete bez obav ubytovat i se svým čtyřnohým miláčkem. Auto můžete nechat na parkovišti před hotelem nebo ho schovat do dvou garáží, stejně jako Vaše kola či lyže. NAŠE RESTAURACE má celkem 45 míst a v případě příznivého počasí můžete využít další příjemné posezení na letní terase. Ubytovaní hosté mohou využít stravování formou wsnídaně, polopenze nebo plné penze. V naší restauraci si můžete od rána do večera vybírat ze spousty lahodných pokrmů. Firmám nabízíme využití prostor restaurace k firemním školením. Soukromým osobám nabízíme kvalitní servis při pořádání rodinných oslav – svatby, oslavy, smuteční hostiny, promoce. Připravíme Vám svatební tabule ve vámi vybrané barvě, zajistíme květinové aranžmá, svatební cukroví i živou hudbu,… Součástí našeho komplexu je nové AQUACENTRUM SLUNCE. Najdete zde dětské brouzdaliště s barevnými balónky a skluzavkou, plavecký bazén s protiproudem, relaxační bazén, příjemné bublinky ve whirlpool vaně. Dále pak finskou saunu, ochlazovací bazén, horkou páru, masážní box, mokrý bar i odpočívárnu. Věříme, že si u nás přijde na své opravdu každý.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný
Rekreace a služby v okolí
U nás najdete klidné prostředí, čistý vzduch z hor a dobré zázemí města Rýmařov se všemi službami - pošta, banky, směnárna,... U nás se nudit nebudete! V letním období má náš hotel ideální polohu pro turistiku i cykloturistiku (Hrad Sovinec, Galerie Děda Praděda,plavba výletním parníkem na Slezské Hartě, Rybářství Tylov,sopka Uhlířský vrch u Bruntálu, zámek Bruntál, Rešovské vodopády, Praděd, Karlová Studánka...). V zimě je kousek do hor (běžecké trasy v místě. Sjezdové lyžování - Karlov, Malá Morávka, Praděd - 10 až 15km).
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz