SLUNCE *** hotel - aquacentrum - restaurace

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
Termín Silvestrovského pobytu na 5, 6 nebo 7 nocí a to v rozmezí termínů:
25.12.10. – 02.01.11.

Zarezervuje si Silvestrovský pobyt do 31.10. a získejte slevu ve výši 500 Kč/os., děti 250 Kč

CO VÁM NABÍZÍME?

* Příjemné ubytování vhodné pro jednotlivce i rodiny a přátele.
* Kvalitní stravování formou snídaní nebo polopenze.
* Masáže v průběhu pobytu (klasické, aroma, reflexní, lávové kameny, zábaly, pelingy,…)
* Neomezenou relaxaci a vodní radovánky v našem Aquacentru Slunce v ceně pobytu.
* Lyžování v nejlepších lyžařských centrech Jeseníků – Karlov, Malá Morávka, Praděd, Stará Ves u Rýmařova (3 – 15 km).
* Další aktivity v Rýmařově – lyžařský vlek pro nenáročné a děti, kluziště na bruslení, bowling, squash, diskotéka, bary,…
* Možnost úhrady pobytu z fondu FKSP fakturou, dárkové šeky- Flexi Passy, Dárkové Passy, Unišek, Unišek +,…

VYBERTE SI Z NAŠÍ NABÍDKY SILVESTROVSKÝCH POBYTŮ:

5 NOCÍ - SILVESTROVSKÝ POBYT S POLOPENZÍ + AQUACENTRUM

Termín: 27.12. – 01.01.11. (pondělí – sobota) nebo
28.12. – 02.01.11. (úterý – neděle)

Cena: 6.000 Kč – 500 Kč do 31.10. = 5.500 Kč/osoba/pobyt, od 4 – 10 let 3.750 Kč – 250 Kč do 31.10. = 3.500 Kč/ pobyt, děti do 3 let bez nároků na služby zdarma

Cena zahrnuje:

* 5 x ubytování
* 5 x snídaně formou bufetu
* 5 x večeře formou výběru ze 3 menu
* Neomezená relaxace v Aquacentru Slunce
* Silvestrovský večer (slavnostní večeře, živá hudba, tombola, přípitek, ohňostroj)

6 NOCÍ - SILVESTROVSKÝ POBYT S POLOPENZÍ + AQUACENTRUM

Termín: 26.12. – 01.01.11. (neděle – sobota) nebo
27.12. – 02.01.11. (pondělí – neděle)

Cena: 6.500 Kč– 500 Kč do 31.10. = 6.000 Kč/osoba/pobyt, od 4 – 10 let 4.250 Kč – 250 Kč do 31.10. = 4.000 Kč/ pobyt, děti do 3 let bez nároků na služby zdarma,

Cena zahrnuje:

* 6 x ubytování
* 6 x snídaně formou bufetu
* 6 x večeře formou výběru ze 3 menu
* Neomezená relaxace v Aquacentru Slunce
* Silvestrovský večer (slavnostní večeře, živá hudba, tombola, přípitek, ohňostroj)

7 NOCÍ - SILVESTROVSKÝ POBYT S POLOPENZÍ + AQUACENTRUM

Termín: 25.12. – 01.01.11. (sobota – sobota) nebo
26.12. – 02.01.11. (neděle – neděle)

Cena: 7.000 Kč – 500 Kč do 31.10.= 6.500 Kč/osoba/pobyt, od 4 – 10 let 4.550 Kč – 250 Kč do 31.10.= 4.300 Kč/ pobyt, děti do 3 let bez nároků na služby zdarma,

Cena zahrnuje:

* 7 x ubytování
* 7 x snídaně formou bufetu
* 7 x večeře formou výběru ze 3 menu
* Neomezená relaxace v Aquacentru Slunce
* Silvestrovský večer (slavnostní večeře, živá hudba, tombola, přípitek, ohňostroj)
Letní sezona - ceny
CENÍK UBYTOVÁNÍ:
Jednolůžkové, dvoulůžkové pokoje,apartmány a apartmá - se sociálním zařízením. Na každém pokoji barevna TV + SAT. Na vyžádání lednice na pokoji.Ceny od 380 do 600,- Kč/os/noc. Dítě do 3 let zdarma, dítě od 3 - 10 let na přistýlce 200 Kč/dítě/noc

DOPORUČENÉ RELAXAČNÍ POBYTY PRO INDIVIDUÁLNÍ TURISTY I SKUPINY:
Nabízíme Vám strávit jednu noc, víkend či celý týden v našem hotelu formou relaxačních pobytu. Náš hotel Vám zajistí velmi kvalitní a pěkné ubytování, restaurace dobré jídlo a Aquacentrum příjemnou zábavu a ze série relaxačních pobytů „Doteky Slunce“ si můžete vychutnat i relaxaci formou masáží a peelingů.

JEN NA JEDNU NOC – pobyt č. 110
Únik od každodenního stresu. Ubytování a relaxační chvíle strávené v bazénech či whirlpool vaně Aquacentra Slunce. Cena: 505 Kč/ os.
Cena zahrnuje: 1 x ubytování v hotelu Slunce v jednolůžkových nebo dvoulůžkových pokojích, 1 x snídaně (výběr ze 7 menu), pobyt v Aquacentru Slunce (2 hodiny)

VÍKENDOVÝ RELAXAČNÍ POBYT (pá – ne) – pobyt č. 120
Příjemně strávený víkend v Jeseníkách s koupáním i výlety do přírody či na lyže.
Cena: 1.350 Kč/os.
Cena zahrnuje: 2 x ubytování v hotelu Slunce v jednolůžkových nebo dvoulůžkových pokojích, 2 x polopenze (výběr ze 7 menu), pobyt v Aquacentru Slunce (2 x 2 hodiny)

RELAXAČNÍ POBYT PRO PÁRY (pá – ne) - pobyt č. 130
Zamilovaný víkend v Jeseníkách s koupáním, příjemným lenošením i výlety do přírody
Cena: 1.560 Kč/os.
Cena zahrnuje: 1 x slavnostní večeři při svíčkách, 2 x ubytování v hotelu Slunce ve dvoulůžkovém pokoji, 2 x snídaně + 1 x večeře (výběr ze 7 menu), pobyt v Aquacentru Slunce (2 x 2 hodiny).

DOTEKY SLUNCE
Vychutnejte si relaxační pobyty ze série DOTEKY SLUNCE. Tato série pobytů Vám nabízí příjemné ubytování, dobré jídlo, relaxaci v Aquacentru a příjemné doteky - aroma masáže, klasické masáže a peelingy.

LETMÝ DOTEK SLUNCE – pobyt č.210
Zastavte se na jednu noc, najděte si své místečko na Slunci, relaxujte, odpočívejte a nechte se hýčkat doteky Slunce. Cena: 1.250 Kč/ os.
Cena zahrnuje: 1 x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji (soc. zařízení, barevná TV, SAT), 1 x slavnostní večeři při svíčkách, 1 x snídaně, peeling, aromamasáž zad, ramen a šíje, 90 min relaxace v Aquacentru Slunce.

DOTEKY SLUNCE – pobyt č. 220
Prožijte příjemný víkend ve dvou, poznávejte přírodní krásy Jeseníků a po večerech relaxujte, odpočívejte, vyhřívejte se v našich saunách a bazénech a pak se oddávejte vůním relaxačních olejíčků a peelingů. Cena: 2.220 Kč/os.
Cena zahrnuje: : 2 x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji (soc. zařízení, barevná TV, SAT), 1 x slavnostní večeři při svíčkách, 1 x sobotní večeře, 2 x snídaně, peeling, aromamasáž celého těla, relaxační masáž obličeje, 3 hodiny relaxace v Aquacentru Slunce.

POLIBEK SLUNCE – pobyt č. 230
Má Vaše paní, přítelkyně, milenka či maminka narozeniny nebo svátek, nebo ji chcete udělat radost jen tak? Polibte ji a darujte ji Polibek Slunce - relaxační pobyt pro ženy, které se rády nechávají hýčkat.
Cena: 1.560 Kč/ dárek pro ženy Doprovod: 870 Kč Celkem: 2.430 Kč/ 2 osoby
Dárek pro ženy zahrnuje: 1 x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji (soc. zařízení, barevná TV, SAT), 1 x slavnostní večeři při svíčkách, 1 x snídaně, peeling, aromamasáž celého těla,maska obličeje, relaxační masáž obličeje, 60 min relaxace v Aquacentru Slunce. Cena pro partnera: 1 x ubytování, 1 x slavnostní večeře při svíčkách, 1 x snídaně, 3 hodiny relaxace v Aquacentru.

POLIBKY SLUNCE – pobyt č. 240
Prožijte příjemný víkend s ženou svého srdce. Darujte ji relaxaci a příjemné doteky slunce formou masáží.
Cena: 2.320 Kč/ dárek pro ženy Doprovod: 1.560 Kč Celkem: 3.880 Kč/ 2 osoby
Dárek pro ženy zahrnuje: 2 x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji (soc. zařízení, barevná TV, SAT), 1 x slavnostní večeři při svíčkách, 1 x sobotní večeře, 2 x snídaně, zábal celého těla, aromamasáž celého těla, hydratační maska obličeje, relaxační maska obličeje, 3 hodiny relaxace v Aquacentru Slunce. Cena pro partnera: 2x ubytování, 1 x slavností večeře při svíčkách, 1 x sobotní večeře, 2 x snídaně, 4 hodiny relaxace v Aquacentru.

• Relaxační pobyty Vám rádi zabalíme do Dárkových poukazů
• Délka pobytu i kombinace procedur lze upravovat dle Vašich požadavků
• Doteky Slunce jsou určeny především párům, ale můžeme je připravit i pro jednotlivce či větší skupiny v kombinaci s pronájmem Aquacentra a výběrem procedur.

Podrobné informace o relaxačních pobytech s masážemi a peelingy „DOTEKY SLUNCE“ Vám ráda poskytne Renáta Polišenská na tel.č. 777 818 592.
Stravování
Snídaně: 60,- Kč/osoba, oběd: 70,- Kč/osoba, večeře: 70,- Kč/osoba
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz