TOPlist

Roubená chalupa U lípy s bazénem a WiFi

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Rekreační objekt se nachází v obci Kunčice, vzdálené 2,5km od Starého Města pod Sněžníkem. Při jízdě ve směru od Hanušovic projedete Starým Městem směr Nová Seninka-státní hranice stále po hlavní silnici a zhruba po 2km odbočíte na značené křižovatce do prava na Kunčice. Asi po 400m po levé straně uvidíte objekt přímo z cesty. Sjezd na parkoviště je z hlavní cesty, které je vyznačeno cedulí.
Vybavení a služby
Chalupa je rozdělena na přední a zadní část. Obě části jsou spojeny chodbou, do které se vstupuje z verandy. Na chodbě je umístěna el. chladnička s mrazákem, vstup na samostatné WC a další vstup do koupelny se sprchovacím koutem, umyvadlem a odděleným WC. Z chodby se vstupuje vlevo do zadní části objektu a vpravo do přední části. Přední část objektu: Přízemí - obývací pokoj v selském stylu s kachlovými kamny a pecí k odpočinku, vestavěná dvou plotýnková varná deska, kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou, varnou konvicí, nádobím, BTV, jídelní kout. Patro – 2 lůžková ložnice, 3 lůžková ložnice a 4 lůžková ložnice s BTV,k dispozici je i dětská postýlka. Zadní část objektu: Přízemí – velký obývací pokoj s krbem a pecí na ležení, prostorná kuchyňská linka vybavená el. chladničkou, mikrovlnnou troubou, sklokeramickou varnou deskou, horkovzdušnou elektrickou troubou, myčkou nádobí, varnou konvicí a nádobím. Dále je zde jídelní kout, sedací souprava, BTV . Z této centrální části je vchod do koupelny se sprchou, umyvadlem a samostatným WC. Patro – dva 4 lůžkové pokoje, jeden pokoj s patrovou postelí, na chodbičce je samostatné WC s umyvadlem a pračkou. Podkroví – společenská místnost, herna pro děti i dospěláky, BTV

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Kunčice se nachází na úpatí pohoří Rychlebských hor a tak poskytuje našim návštěvníkům nespočet možností výletů a turistických výprav. Například hned v nejbližším okolí se nachází řada vrcholů převyšujících 1000 metrů, zvláště pak v blízkém masivu Králického Sněžníku, který Vás spolu s jedinečnou krásou Rychlebských hor okouzlí čistou přírodou, nádhernými rozhledy, minimem turistů a jistě bude pro Vás tím pravým útočištěm od rušných a uspěchaných dnů. Sportovní vyžití - cykloturistika po horském masivu Králického Sněžníku a Rychlebských hor. Chata Paprsek 1010m n.m. - horská chata pod vrcholem Výhledu (1030m), postavená turistickým spolkem ze Starého Města v r. 1932 pod názvem Slezská chata, po 2.svět. válce přejmenována. Vynikající výhledy do Staroměstské kotliny a na hřebeny Králického Sněžníku. Středisko letní a zejména zimní lyžařské turistiky. Králický Sněžník 1423m n.m. - je po Krkonoších a Hrubém Jeseníku třetí nejvyšší horský masiv v České republice. Z hlediska turistiky je to kraj vskutku panenský. Na Králickém Sněžníku není žádná turistická chata, nevede sem žádná asfaltová silnice. Název Sněžník dostala hora podle sněhu, který pokrývá její vrchol v průměru osm měsíců v roce. Přesto že větší část této členité hornatiny leží na území Polska (Masyw Snieznika), má našemu návštěvníkovi co nabídnout. Z vrcholové zaoblené kopule Sněžníku (1424m n.m.) vybíhá pět dílčích rozsoch s dominantami Malého sněžníku (1338m n.m.), Sušiny (1321m n.m.), Podbělky (1307m n.m.) nebo Klepého (1143m n.m.), na jehož jižním svahu se protínají rozvodnice Baltského (řeka Kladská Nisa), Černého (Morava) a Severního moře (Tichá Orlice). Centrální část, celý hřbet Sušiny a částečně i pohraniční hřbet, tvoří od roku 1990 národní přírodní rezervaci Králický Sněžník o celkové rozloze 1700 ha. Chráněny jsou v ní kromě krasových jevů především rozsáhlé komplexy přirozených lesů, přecházejících do horských holí, četná prameniště, rašeliniště a další. Vyskytuje se zde i řada chráněných druhů rostlin a živočichů. Za jasného počasí je z vrcholu Králického Sněžníku nádherný výhled na Hrubý Jeseník, za obzvláště dobré viditelnosti jsou vidět Krkonoše, Beskydy i věže Olomouce. Současným symbolem vrcholu Králického Sněžníku je socha slůněte. Dále je možné v blízkém okolí navštívit na kolech či autem např. lázeňské město Jeseník nebo obec Ramzovou, odkud můžeme vyjet lanovkou na Šerák a zde podnikat hřebenové tůry po Hrubém Jeseníku. Je zde také umístěna velká motokárová sjezdovka, která bude jistě lákat nejen Vaše potomky.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz