Rekreační středisko Trnava - Poloha, Služby, Okolí

Rekreační středisko Trnava

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Rekreační středisko se nachází v obci Trnava u Zlína, 2km od středu vesnice umístěné na úpatí Hostýnských vrchů v Západních Beskydech. Areál je obklopen lesy a loukami, v blízkosti se nachází několik turistických tras a chráněných přírodních památek. Příjezdová cesta navazuje na hlavní silnici spojující Zlín, Bystřici pod Hostýnem, Vsetín, Vizovice, Luhačovice, Slovensko
Vybavení a služby
Ubytování nabízíme ve třech samostatných rekonstruovaných budovách. Pokoje jsou dvou- až čtyřlůžkové, máme jeden bezbariérový apartmán a jednu komfortní šestilůžkovou chatu s terasou. Ve většině pokojů je možné rozložit dětskou postýlku. Celková ubytovací kapacita střediska je 72 lůžek. Nabízíme ubytování a stravování, sportovní vyžití v lyžařském areálu, bikepark, víceúčelové hřiště, a především odpočinek v krásné přírodě, či relaxaci ve wellness. Máme bohaté zkušenosti s poskytováním služeb jako například sportovní soustředění včetně lyžařských výcviků, školy v přírodě a dětské tábory, firemní školení, oslavy a svatby, pobyty pro rodiny s dětmi a relaxačně-sportovní pobyty.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Svým hostům se snažíme nabídnout vzrůstající kvalitu ubytování i stravování, v posledních letech jsme se mohli více zaměřit také na doplňující služby, jako jsou lyžařský svah, víceúčelové hřiště a v neposlední řadě také relaxační centrum. Připravili jsme zázemí hodné rodinného horského hotelu, nebo chcete-li kvalitního rodinného penzionu. Naše víceúčelové hřiště je určeno jak hostům Rekreačního střediska, tak i všem ostatním zájemcům, kteří mohou hřiště využít kdykoliv po objednání. Domluvte se s přáteli a přijďte vyzkoušet – budete spokojeni! Zveme všechny milovníky malé kopané, tenisu, nohejbalu, házené, basketbalu, streetballu, hokejbalu, floorbalu, volejbalu, badmintonu, gymnastiky – zkrátka všechny, kdo maji rádi pohyb!
TOPlist