Rekreační středisko Trnava

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
Pokoj se sociálním zařízením - 350 Kč/osoba/den
Letní sezona - ceny
Pokoj se sociálním zařízením - 350 Kč/osoba/den
Slevy:
Dítě do 3 let bez nároku na lůžko ZDARMA. Cena za dítě ve věku 3-12let je platná pouze v případě, že dítě je ubytováno alespoň s jednou dospělou osobou.
Zapůjčení postýlky s lůžkovinami 80Kč/ noc.

SLEVA 10% při pobytu na 3 a více nocí.

INDIVIDUÁLNÍ ZVÝHODNĚNÉ CENY pro školy, sportovní soustředění, školení, skupiny atd.

SLEVA 10 % na celodenní skipas pro ubytované.
Další informace:
Ubytování nabízíme ve třech velkých samostatných chatách, ve dvou-, tří- nebo čtyřlůžkových pokojích a studiích, s celkovou kapacitou 64 lůžek.

CHATA I.(kapacita 24 osob)
Je zde šest rodinných studií, tedy pokojů se třemi lůžky a přistýlkou, s vlastním sociálním zařízením. Každé studio je vybaveno LCD televizí, WiFi a ledničkou, vlastní vaření je možné ve společné kuchyňce v suterénu chaty. Kuchyňka je vybavená, navíc má TV, a nabízí dostatek prostoru pro 6-10 osob.
V suterénu chaty je také společenská místnost, která slouží zároveň jako tělocvična nebo učebna pro cca 24 osob, tedy celé osazenstvo chaty. Má vlastní WC a sprchu.

CHATA II. (kapacita 20 osob)
Tato chata je také po rekonstrukci, hostům slouží od počátku roku 2009.
Jsou zde dva dvoulůžkové a čtyři třílůžkové pokoje se společným sociálním zařízením, které je v patře i v suterénu chaty, a jedno rodinné studio se třemi lůžky a přistýlkou s vlastním sociálním zařízením. Všechny pokoje mají LCD televizi, WiFi, v rodinném studiu je navíc lednice.
Vlastní vaření je možné ve společné kuchyňce v suterénu chaty. Kuchyňka je vybavená, navíc má TV, a nabízí dostatek prostoru pro 4-8 osob.

CHATA III. (kapacita 20 osob)
K dispozici je také bezbariérový apartmán.
Všechny pokoje mají WiFi, televizi a lednici.
Stravování
Stravování je zajištěno v prostorách jídelny v hlavní budově, nabízíme pobyty bez stravy, se snídaní, polopenzí i plnou penzí. Pro skupiny navíc nabízíme svačiny a celodenní pitný režim.

Snídaně jsou podávány formou bufetu, na oběd polévka a hlavní chod, na večeři jeden chod (v případě polopenze navíc polévka).

Preferujeme českou kuchyni, připravujeme sezónní jídla. Jídelníček pro školy a školky v přírodě vychází z obecných zásad a požadavků zdravého stravování.

Jsme schopni vyhovět dietním požadavkům i vegetariánům, tyto vyjímky je nutno uvést do objednávky.


SNÍDANĚ Dospělý 70 Kč / Dítě 3-12 let 45 Kč
POLOPENZE Dospělý 175 Kč / Dítě 3-12 let 115 Kč
PLNÁ PENZE Dospělý 280 Kč / Dítě 3-12 let 185 Kč

Ceny jsou uvedeny včetně DPH. V případě, že máte zájem o objednání stravy pro dítě do 3 let, platí cena jako pro dítě 3-12 let.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz