Rekreační domek Waldenburg

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Rekreační domek WALDENBURG (600m n.m.), je situován v obci Bělá pod Pradědem – místní části Horní Domašov, v prosluněném údolí říčky Bělá. Poloha v obci je při silnici č.450 Jeseník – Vidly a to po její levé straně směrem od Jeseníku – za mostem přes říčku. Domek je vzdálen 10km od okresního města Jeseník a 2km od rozcestí Bělá/Domašov – Vidly (Karlova Studánka, resp. Vrbno pod Pradědem) – Červenohorské sedlo (Šumperk) směrem na Vidly. Parkování: přímo na pozemku a na mostě (až 3 osobní vozidla)
Vybavení a služby
Rekreační domek (chalupa) WALDENBURG je nekuřácký objekt. Je pronajímán jako celek a to celoročně - pro (až) 7 osob. Nabízí velmi vysoký standard ubytování a pobytu. Prostorný a při tom velice útulný interiér obývací haly, mj. s úložnými prostory, pohodlnou čaluněnou sedací soupravou, otevřeným krbem, SAT - TV, pracovním (psacím) koutem a výtvarnými doplňky – to vše navozuje jedinečnou a příjemnou domáckou atmosféru. Rustikální, technicky velmi dobře a účelně vybavená kuchyň s jídelnou, a navazující krytou terasou s posezením a zahradním grilem (grilovat lze i při deštivém počasí). Sociální zařízení v přízemí (umyvadlo, WC, sprchový kout) i v podkroví (umyvadlo, WC, bidet, pračka). 3 podkrovní dvoulůžkové ložnice s možností ubytování (spánku) další osoby v přízemí - pohovka vedle krbu. V jedné z ložnic je další SAT-TV. Tepelnou pohodu si dotváří sami ubytovaní (hosté) – všechny prostory jsou z hlediska vytápění dostatečně vybaveny (elektrická AKU kamna a přímotopy, kamna a krby vytápěné dřevem). Vlastní studna s velmi kvalitní pitnou vodou. Technické zázemí (dřevníky, sloužící mj. i k uložení lyží, snowboardů, příp. kol). Pozemek s udržovanou zatravněnou plochou (zahradní odpočivný nábytek je hostům k dispozici), trvalkovými záhony a další okrasnou zelení, upraveným kamenným ohništěm a s udírnou. Velmi dobrý přístup k říčce (s možností osvěžení v horkých letních dnech). Vybavení pro jednoduché rekreační sportování (badminton, kroket, petanque), k dispozici jsou karty, stolní a společenské hry. Chalupa disponuje také bezplatným WiFi připojením.

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Na pozemek rekreačního domku WALDENBURG bezprostředně navazují hluboké lesy – horská stráň s nádherným výhledem na masiv Malý klín – Červená Hora – Keprník – Šerák. V bezprostředním okolí jsou vynikající terény pro turistiku, pohodlně dostupné jsou nejbližší lyžařské areály (Filipovice – necelé 4km a Červenohorské sedlo – 11km).
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz