TOPlist

Rekreační domek Pod Lipou

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Rekreační domek je postaven ve vesnici Škrdlovice 8km severně od Žďáru nad Sázavou v CHKO Žďárské vrchy na Českomoravské vrchovině. Nedaleko vesnice se nachází rekreační rybník Velké Dářko (1km). Svoji odpočinkovou dovolenou prožijete obklopeni klidným prostředím lesů, luk, pastvin a rybníků. Zdejší okolí je ideální k podnikání různých výletů do přírody a k jíným zajímavostem s rodinou s dětmi. Jsou zde výborné podmínky pro cykloturistiku, turistiku a houbaření. Velkou výzvou pro cykloturisty je nádherný kopcovitý terén. V zimě si zde přijdou na své vyznavači běžek. V obci najdete velmi dobře vybavený obchod s potravinami, poštou a dostatečné množství kvalitních restaurací. Nabízíme Vám celoroční ubytování.
Vybavení a služby
Kuchyně samostatná, vybavena ledničkou s mrazničkou, el. sporákem, el. troubou, rychlovarnou konvicí, mikrovlnkou, nádobím aj. Pokoj č.1 dvoulůžkový + dětská postýlka, pokoj č.2 čtyřlůžkový ( 1x patrová postel + 1x dvoulůžko) V obýváku dvoulůžko. Koupelna vybavena vanou i sprchovým koutem, 2x samostatné WC. Garáž pro úschovnu lyží, kol aj. Na zahradě posezení u ohniště s grilem, děti si mohou hrát na pískovišti a na houpačce. Celá chalupa je vytápěna el. přímotopy a vnitřními kamny. Ohřev vody el. bojlerem. Možnost připojení k Wifi síti. V hlavní sezoně ubytováváme pouze na celé týdny, mimo sezónu Vás ubytujeme na libovolný počet dní.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný
Rekreace a služby v okolí
Zimní aktivity: 100m od domku mohou děti sáňkovat na svahu a v blízkosti je také rybník, kde mohou bruslit. V zimním období je Vysočina protkána velkým množstvím upravených běžeckých tratí a Skiareály, jejichž nabídka a kvalita se stále rozšiřuje. Např. 15km od obce sjezdovka Harusák u Nového Města na Moravě a sjezdovka u Hlinska v Čechách 15km. Letní aktivity: 200m od domku můžete navštívit tenisové kurty, kuželky a děti si mohou hrát na pískovišti, skluzavce a dětské lanovce. 1km od obce se rozkládá rekreační rybník Velké Dářko, který je největším rybníkem na Vysočině. Zde si můžete vypůjčit šlapadla a windsurfing. 5km od obce se také nachází přehrada Pilská nádrž též vhodná ke koupání, ale hlavně k rybolovu. V Jihlavě je nově vytvořené venkovní ale i kryté koupaliště s tobogány. Tipy na výlet: Westernové městečko Šiklův mlýn ve Zvoli (35km), Hrad Pernštejn (40km), Zelená Hora - kostel sv.Jana Nepomuckého ve Žďáru nad Sázavou, Přírodní památka Devět skal, Rozhledna Rosička (15km).
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz