Ranč pod Rejvízem

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Ondřejovice leží na trase Zlaté Hory - Mikulovice, na severní straně pohoří Jeseníky asi 5km od Zlatých Hor, kterých jsou místní částí. Směrem od Mikulovic zahnete doprava na první odbočce v Ondřejovicích, projedete pod viaduktem a dále pokračujte asi 500m směrem nahoru. Směrem od Zlatých Hor zahnete doleva za autobusouvou zastávkou v Ondřejovicích a projetede pod viaduktem a dále pokračujete asi 500m směrem nahoru.
Vybavení a služby
Ranč pod Revízem je vybaven vlastním soukromým parkovištěm a nabízí ubytování v nově zrekonstruovaném objektu původní kamenné hospodářské budovy pocházející z roku 1936. Tato budova je vybavena samostatnými bytovými jednotkami s vlastní televizí, plně vybaveným kuchyňským koutem (el. sporák, lednička, mikrovlná trouba, varná konvice, veškeré nádobí apod.), jídelním koutem a vlastním sociálním zařízením. Toto vybavení Vám umožní zvolit mezi stravováním ze svých vlastních zásob nebo využít možnosti kombinace námi nabízených snídaní a případně dalších jídel dle individuální domluvy při rezervaci nebo v průběhu pobytu. K přátelskému posezení hostů je k dispozici útulná společenská místnost, vybavená televizorem s DVD a sedacími soupravami. V přízemí objektu je k dispozici prostorná herna s kulečníkem, stolním tenisem a stolním fotbalem. Herna je také vybavena projekčním zařízením a je kvalitně ozvučena (vhodné pro firemní prezentace). Dále je zde k dispozici stylová jídelna, sauna a posilovna. Venku je k dispozici velká zastřešená pergola s vnitřním osvětlením, vybavená pohodlným srubovým posezením a dvěma kamennými krby pro venkovní grilování na roštu. V zimě je zde k dispozici lyžárna. Kapacita penzionu je 6 bytových jednotek - 22 lůžek (16 lůžek + 6 přistýlek). 4 bytové jednotky 0+1 (pro 3 osoby), 2 bytové jednotky 1+1 (pro 5 osob). Koně: Nabízíme ustájení Vašeho koně. Pokud koně nevlastníte, nabízíme Vám možnost vyjížďky a procházky na našich koních na vlastních pozemcích (louky a pastviny cca 500 Ha). Součástí všech relaxačních aktivit u koní je možnost se aktivně účastnit spolu s naším ošetřovatelem všech prací, souvisejících s každodenní péčí o tato zvířata. Team Building – Upevnění kolektivu: Tyto kurzy prostřednictvím neobvyklého společného zážitku pomáhají stmelit skupinu. Účastníci, kteří se znali jen z kanceláře, po telefonu či dokonce vůbec, potkávají své kolegy ve velmi nezvyklých situacích. Kurz je pro ně velkou příležitostí přirozeně prolomit bariéry a dostat se k sobě mnohem blíž. Výjimečné zážitky a atmosféra na kurzu výrazně napomáhají vytváření pocitu sounáležitosti ve skupině a posilují loajalitu k firmě. Jsou vhodné i pro velké pracovní kolektivy.
Rekreace a služby v okolí
O turistických zajímavostech, památkách, cyklotrasách, pěších trasách, sportovních a společenských regionálních akcích a dalších zajímavostech z našeho kraje Vás budeme informovat aktuálně na místě. V létě je zde velké množství turistických stezek a cyklostezek, v zimě zase množství lyžarškých sjezdovek. Okolí nabízí spoustu zajímavostí: Jeseníky - nejvyšší hora Jeseníků Praděd (1492m.n.m) * Karlovu Studánku * Krápníkové jeskyně Na Pomezí * Jeskyně Na Špičáku * Mechová jezírka na Rejvízu * Nýznerovské vodopády * Barokní zámek Jánský vrch (velká sbírka dýmek) * Priessnitzovy vodní lázně
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacho serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz