PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Promenáda Lipno

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Promenáda 959, 960, 961, 962, 963, 964, 965, 971 - osm apartmánů pro 4-6 osob, 73m2,s výhledem do krajiny a na les, jsou součástí domu Promenáda Lipno. Nachází se v těsné blízkosti nové 20ti km, lipenské, cyklo a in-line stezky. Vzdálenost od jezera, pláže a zimní bruslařské dráhy je cca 100m, od vleků a sjezdových tratí cca 600m. Restaurace Loděnice Lipno a sportovní hala jsou vzdáleny cca 200m. Obchod s potravinami 10 min. chůze. Apartmán je patrový, s balkónem a nekuřácký. Zajistíme hlídání dětí. V zimě zdarma zapůjčíme sněžnice. Pro klienty zajistíme také LIPNO CARD a průvodce GRENZGENIAL atraktivních výhod 1+1. Výhodné lyžařské balíčky.
Vybavení a služby
Apartmány nabízí pronájem pro 2 až 32 osob. Uskladnění kol v garáži. • 959, 960, 961 - V přízemí: WC, komora, obývací pokoj s rozkládacím lůžkem pro dvě osoby, plně vybavený kuchyňský kout (sporák, trouba, mikrovlnná trouba, myčka), televizor + hifi věž, satelitní programy. V prvním patře: oddělená ložnice s manželským lůžkem, oddělená ložnice se dvěma samostatnými lůžky, koupelna se sprchou a wc • 962, 963, 964, 965 - V přízemí: WC, komora, obývací pokoj s pohovkou, plně vybavený kuchyňský kout (sporák, trouba, mikrovlnná trouba, myčka), televizor + rádio, satelitní programy. V prvním patře: oddělená ložnice s manželským lůžkem, oddělená ložnice se dvěma samostatnými lůžky, koupelna s vanou a wc • 971 - stejná dispozice, v koupelně vana, pračka, v jedné oddělené ložnici palandy. Zvířata jsou dovolena za poplatek. Parkování před apartmánem je zdarma a rovněž WIFI připojení. Zdarma zapůjčíme dětskou postýlku, židličku a venkovní gril.

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Rodiny s dětmi ocení 8 dětských hřišť u cyklostezky, travnatou pláž se stromy a pozvolným přístupem do vody, dětský koutek, letní i zimní animace, krytý bazén, výborné restaurace. Aktivní sportovci budou nadšeni z 21km dlouhé in-line stezky, cyklotras všech stupňů obtížnosti a širokého výběru vodních aktivit. Doporučujeme vyzkoušet novinku paddleboard, plachetnice RS Vision a windsurfing. Lyžařský areál cca 600m. Zajistíme hlídání dětí. Možnosti koupání: vodní nádrž Lipno, aquapark Lipno, aquapark Frymburk, termální lázně Bad Schallerbach, Gmund. Blízká lyžařská střediska: Lipno - Kramolín, Frymburk, Hochficht, Sternstein, Hinterstoder, Wurzalm.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz