Poloha a dosažitelnost

Štědrákova Lhota se nachází asi 16km na západ od Šumperka. Objekt je umístěn přibližně uprostřed obce. Dostanete se k nám autem, parkování přímo u objektu (3 místa) nebo autobusem. Nejbližší autobusová zastávka je vzdálena cca 50m. Nejbližší SKI-areál PANORAMA je vzdálen cca 200m,Ski-areal TUREK je vzdálen cca 150m.

  Vybavení a služby

Ubytování poskytujeme celoročně,týdenní i víkendové pobyty. Kapacita ubytování 13 osob. Vybavení: 2x čtyřlůžkový pokoj, 1x dvoulůžkový pokoj,1x třílůžkový pokoj. Společenská místnost s kuchyní, jídelnou a sedací soupravou.2 WC,2x sprchový kout, radio, televize. Stravování - vlastní, kompletně vybavená kuchyň - lednice, varná konvice, čtyřploténkový vařič,trouba, mikrovlnná trouba. Možnost amatérského rybolovu, kuželky, stolní tenis. Pro letní pobyty je k dispozici venkovní posezení se zastřešením a grilem, prostorná zahrada pro odpočinek i sport. V blízkosti ubytování cca 50m je menší koupaliště se vstupem zdarma.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

Výlety do okolí: Zámek Velké Losiny, kino OKO Šumperk, kino RETRO Zábřeh, skokanský areál Aleše Valenty Štíty, klášter Hedeč. Koupání: nejbližší koupaliště Ruda nad Moravou 5km, termální koupaliště Velké Losiny, krytý i otevřený bazén Šumperk. Nejbližší restaurace Ruda nad Moravou.

Zpět


TOPlist
  Privat pod vlekem Štědrákova Lhota
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Privat pod vlekem
Ceník ubytování a stravování