Privat pod vlekem - Poloha, Služby, Okolí

Privat pod vlekem

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Štědrákova Lhota se nachází asi 16km na západ od Šumperka. Objekt je umístěn přibližně uprostřed obce. Dostanete se k nám autem, parkování přímo u objektu (3 místa) nebo autobusem. Nejbližší autobusová zastávka je vzdálena cca 50m. Nejbližší SKI-areál PANORAMA je vzdálen cca 200m,Ski-areal TUREK je vzdálen cca 150m.
Vybavení a služby
Ubytování poskytujeme celoročně,týdenní i víkendové pobyty. Kapacita ubytování 13 osob. Vybavení: 2x čtyřlůžkový pokoj, 1x dvoulůžkový pokoj,1x třílůžkový pokoj. Společenská místnost s kuchyní, jídelnou a sedací soupravou.2 WC,2x sprchový kout, radio, televize. Stravování - vlastní, kompletně vybavená kuchyň - lednice, varná konvice, čtyřploténkový vařič,trouba, mikrovlnná trouba. Možnost amatérského rybolovu, kuželky, stolní tenis. Pro letní pobyty je k dispozici venkovní posezení se zastřešením a grilem, prostorná zahrada pro odpočinek i sport. V blízkosti ubytování cca 50m je menší koupaliště se vstupem zdarma.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Výlety do okolí: Zámek Velké Losiny, kino OKO Šumperk, kino RETRO Zábřeh, skokanský areál Aleše Valenty Štíty, klášter Hedeč. Koupání: nejbližší koupaliště Ruda nad Moravou 5km, termální koupaliště Velké Losiny, krytý i otevřený bazén Šumperk. Nejbližší restaurace Ruda nad Moravou.
TOPlist