Pod Kolavou

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa se nachází v údolí v malé osadě Souvlastní, spadající k obci Zdobnice. Od chalupy cca 50m je autobusová zastávka, ze které je možno se dostat do Rychnova nad Kněžnou nebo Rokytnice v OH. Rychnov n.Kn. je cca 10km, Rokytnice v OH cca 6km, Říčky v OH cca 5km.
Vybavení a služby
Můžete se ubytovat ve dvou čtyřlůžkových pokojích a dvou dvoulůžkových pokojích. Tyto pokoje jsou vybaveny v apartmánovém stylu, tudíž jsou vybaveny kuchyňským koutem s veškerým vybavením a samozřejmostí je sociální zařízení se sprchovým koutem. Ve spodní části je velká společenská místnost s klenutými stropy a krbovými kamny, které zajišťují vytápění celé spodní části. Stolní fotbálek, šipky a hry pro děti jsou součásti. Vedle společenské místnosti zde naleznete sociální zařízení, místnost pro kola/lyže/sportovní vybavení, dále zařízenou kuchyň se sporákem, troubou atd. V zadní části domu je infrasauna. Kolem domu je rozsáhlé hřiště s trampolínou, pergolou, bazénem, houpačkami se skluzavkou, basketbalový koš, ohniště.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Stravovací zařízení 100m od chalupy. Rokytnice v OH (Rampušák, Hotel Orličan), Rychnov nad Kněžnou (Hotel Havel, Penzion U zvonu) atd. Zdobnice - paintball, dětské hřiště, SKI areál. Říčky v OH - SKI areál, lanová dráha.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz