Pod Kolavou

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa se nachází v údolí v malé osadě Souvlastní, spadající k obci Zdobnice. Od chalupy cca 50m je autobusová zastávka, ze které je možno se dostat do Rychnova nad Kněžnou nebo Rokytnice v OH. Rychnov n.Kn. je cca 10km, Rokytnice v OH cca 6km, Říčky v OH cca 5km.
Vybavení a služby
Můžete se ubytovat ve dvou čtyřlůžkových pokojích a dvou dvoulůžkových pokojích. Tyto pokoje jsou vybaveny v apartmánovém stylu, tudíž jsou vybaveny kuchyňským koutem s veškerým vybavením a samozřejmostí je sociální zařízení se sprchovým koutem. Ve spodní části je velká společenská místnost s klenutými stropy a krbovými kamny, které zajišťují vytápění celé spodní části. Stolní fotbálek, šipky a hry pro děti jsou součásti. Vedle společenské místnosti zde naleznete sociální zařízení, místnost pro kola/lyže/sportovní vybavení, dále zařízenou kuchyň se sporákem, troubou atd. V zadní části domu je infrasauna. Kolem domu je rozsáhlé hřiště s trampolínou, pergolou, bazénem, houpačkami se skluzavkou, basketbalový koš, ohniště.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Stravovací zařízení 100m od chalupy. Rokytnice v OH (Rampušák, Hotel Orličan), Rychnov nad Kněžnou (Hotel Havel, Penzion U zvonu) atd. Zdobnice - paintball, dětské hřiště, SKI areál. Říčky v OH - SKI areál, lanová dráha.
TOPlist