Pod Kolavou

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
Chalupa - 7 nocí ... 12.500,- Kč
Letní sezona - ceny
Chalupa - 7 nocí ... 12.500,- Kč
Období mimo sezónu - ceny
Chalupa - 7 nocí ... 10.000,- Kč
Slevy:
Dle domluvy s majitelem objektu možno v mimo sezóně objednání jednotlivých pokojů zvlášť.
Další informace:
Elektrická energie se účtuje na konci pobytu dle skutečné spotřeby.

Poplatky obci Zdobnice se účtují dle vyhlášky obce, tzn. ubytovací a rekreační poplatek 10 Kč dospělý, a 4 Kč děti do 18 let za noc/lůžko.

Zdarma je spotřebovaná voda a otop na 1 den.

Volitelné příplatky: vzhledem nutnosti zaregistrovat objekt k EET při nabízení těchto služeb je služba úklidu a povlečení od 1.1.2017 zrušena!!!
Za úklid objektu pronajímatelem + 1500,- Kč
Za použití povlečení + 150 Kč/osobu
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz