Pod Kolavou

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Zdobnice, Souvlastní
Adresa: 
Souvlastní 38, Zdobnice
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-739 005 299, 603 368 225
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.chalupypodhorami.cz
www.ceskehory.cz/podkolavou
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 12 lůžek

wi-fi Internet

nadmorska_vyska nadmořská výška: 550 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

Po domluvě

počasí Zdobnice počasí Zdobnice

Příjemná roubená chalupa v srdci orlických hor. Stylově zařízena a vhodná pro rodiny s dětmi i pro ostatní věkové skupiny. Chalupa svým vybavením je vhodná nejen pro ubytování, ale i pro konání svateb a oslav. Velká společenská místnost s barem, sauna, bazén, pergola.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chalupa se nachází v údolí v malé osadě Souvlastní, spadající k obci Zdobnice. Od chalupy cca 50m je autobusová zastávka, ze které je možno se dostat do Rychnova nad Kněžnou nebo Rokytnice v OH. Rychnov n.Kn. je cca 10km, Rokytnice v OH cca 6km, Říčky v OH cca 5km.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Můžete se ubytovat ve dvou čtyřlůžkových pokojích a dvou dvoulůžkových pokojích. Tyto pokoje jsou vybaveny v apartmánovém stylu, tudíž jsou vybaveny kuchyňským koutem s veškerým vybavením a samozřejmostí je sociální zařízení se sprchovým koutem. Ve spodní části je velká společenská místnost s klenutými stropy a krbovými kamny, které zajišťují vytápění celé spodní... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Stravovací zařízení 100m od chalupy. Rokytnice v OH (Rampušák, Hotel Orličan), Rychnov nad Kněžnou (Hotel Havel, Penzion U zvonu) atd. Zdobnice - paintball, dětské hřiště, SKI areál. Říčky v OH - SKI areál, lanová dráha.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Tomáš Mader
Informace poskytnul: Mader
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz