TOPlist

Penzion u Tabášků

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa se nachází na polosamotě nad obcí Kunčice pod Ondřejníkem.Zadejte adresu do map na Seznamu. U hostince Huťařství odbočíte na Tichou, přejedete 2 mostky přes potok a za druhým mostkem odbočíte z asfaltové silnice vpravo na polní cestu. Udržovanou polní cestou vyjedete až nahoru pod les - v zimě vhodné sněhové řetězy. Z chalupy je krásný výhled na Radhošť a panorama Beskyd.
Vybavení a služby
Pronajímáme: 1. Do 12 osob celý objekt (možné 3 přistýlky po 180Kč/noc), tj.5 ložnic se samostatnými vchody, 2 WC, koupelna (sprcha + vana), velká kuchyň s jídelním koutem a televizním posezením. Kromě kuchyně je vybavenou kuch.linkou zařízena i největší ložnice, čili v objektu: dvě kuch.linky + nádobí, dvě mikrovlnky + vařiče + varné konvice, dvě lednice. 2. Do 8 osob pronajímáme jen přízemní uzavřený apartmán, tj. 3 ložnice, 1 WC, koupelna, spíž s lednicí, kuchyň + jídelna. 3. Pro 2 osoby (možné 2 přistýlky po 200 Kč/noc) nabízíme velkou ložnici s vybavenou kuch.linkou, TV, spíž s lednicí, WC, koupelna. Chalupa je vytápěna pomocí tepelného čerpadla, v kuchyni je možno přitápět i vařit na sporáku na tuhá paliva.V objektu jsou 3 TV a WIFI(gratis). Možnost úschovy kol nebo lyží. Venkovní posezení - pergola s krbem a volné ohniště na táboráky. Menší hřiště se sítí na míčové hry.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Hostům k dispozici: okolní louky, lesy, houbaření, cyklistika, turistika. Na našem svahu je přistávací plocha pro padákové létání s vrcholu "Skalka". Koupání: 800m nevyhřívaný bazén v přírodě, 5km Frenštát aquapark. Čeladná (5km): Rehabilitační centrum (protiproud, masáže...), Polárium (-120°C), golf, tenis, menší sjezdovky. Pustevny (lanovka 8km): Ski centrum, turistika. U dolní stanice lanovky provazové centrum Tarzánie. Výlety: Frýdlant - Ostravice - Lysá Hora; Ostravice - Bílá (lyžování) - Staré Hamry - Grúň (lyžování); Podolanky - "Srdce Beskyd" (borůvky); Rožnov (skanzen), Štramberk (trúba), Kopřivnice...
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz