Poloha a dosažitelnost

Ramzová je malá osada ležící při silniční a železniční trase Šumperk - Hanušovice - Jeseník. Autobusové spojení: zastávka ČSAD vzdálena 250 m. Vlakové spojení: nádraží ČD vzdáleno 200 m.

  Vybavení a služby

Horská chata - PENZION U ŠTEFANA má celkovou kapacitu 16 osob ve 4 čtyřlůžkových pokojích. Pokoj č.1 má sociální zařízení (WC, sprchový kout a umyvadlo) přímo na pokoji. Pokoj č. 2 a 3 mají každý samostatné sociální zařízení (WC, sprchový kout/vana a umyvadlo), ale mimo pokoj. Pokoj č. 4 je podkrovní apartmán vybavený 3 lůžky a 1 přistýlkou, kuchyňkou a sociálním zařízením (WC, sprchový kout a umyvadlo). Společenská místnost s TV, vybavená kuchyňka (lednice, sporák, mikrovlnná trouba, varná konvice, nádobí), příjemné posezení na zahradě s venkovním ohništěm, možnost parkování u chaty, do 10 minut 5 restaurací. K dispozici dětská postýlka a dětská jídelní sedačka.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

Pěší turistika, cykloturistika, horské minikáry, houbaření, jízda na koni, tenisové kurty, sjezdové lyžování - 5 vleků na Ramzové - nejdelší sjezdovka v Jeseníkách, další vleky v Petříkově - umělé zasněžování, v Ostružné, upravené běžecké tratě, sněžné skůtry, sněžné čluny.

Zpět


TOPlist
  Penzion U Štefana Ramzová
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Penzion U Štefana
Ceník ubytování a stravování