Penzion u Došků - Poloha, Služby, Okolí

Penzion u Došků

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion se nachází v klidné části Karlovy Studánky zvaná Hubertus. Od autobusové zastávky je to asi 100 metrů. 5 minut pěší chůze od centra a autobusové zastávky. Karlova Studánka je východiskem turistických cest na nejvyšší vrchol Praděd a hlavní hřeben Jeseníků. Příjezdová dostupnost od Bruntálu či Rýmařova, cílová stanice příměstské i meziměstské autobusové dopravy. Autobus: zastávka Karlova Studánka - zastávka Hubertus (50m). Vlak: Bruntál - dále autobusem (17km), Vrbno p.Pradědem - dále autobus (9km).
Vybavení a služby
Každý pokoj má svoji koupelnu s WC a sprchou. Plně vybavený kuchyňský kout s lenicí, varnou konvicí, dvoukolovým vařičem a mikrovlnnou troubou. Na každém pokoji je WIFI. Parkování u penzionu je zdarma. K dispozici je kolárna. Možné využití terásky k posezení u kávičky. Zahrady se zahradním posezením a ohniště a gril.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Lázně Karlova Studánka - kulturní a společenské akce pořádané pro lázeňské a rekreační hosty, sportovní využití v místě - lyžařský vlek (200m), tenisové kurty (200m), tělocvična. Z místa jezdí každou hodinu kyvadlová doprava do sportovního a turistického centra Jeseníků - Ovčárny (6km). Vynikající podmínky pro rekreaci a sportování - turistika, horská turistika, cykloturistika, lyžování, běžecké lyžování, snowboarding, skialping, klimatické lázně, možnost zakoupení procedur v lázních. Petang
TOPlist