Poloha a dosažitelnost

Penzion U Barana je umístěn v obci Trojanovice v docházkové vzdálenosti od lanovky na Pustevny. Příjezd autem je směr Ráztoka (lanovka na Pustevny), po průjezdu kolem hotelu U Kociána odbočte za 100m na značené křižovatce vpravo a po dalších 100m uvidíte penzion U Barana vpravo. Autobusem dojeďte na zastávku "U Kociánů" a pokračujte 100m po směru jízdy, poté zahněte na značené křižovatce doprava a po dalších 100m uvidíte penzion U Barana vpravo.

  Vybavení a služby

Interiér apartmánů je zařízen převážně z masívu (dřevěné dubové podlahy, masívní dveře, stoly a postele). V každém apartmánu je plně vybavená kuchyňská linka (rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, indukční plotýnka, lednice s mrazákem, hrnce, nádobí, sklenice, příbory atd...). V apartmánech jsou instalovány smart LCD TV, stejně tak i ve společenské místnosti je instalována velkoplošná LCD TV. Společenská místnost s krbem a kapacitou 30+ osob nabízí dále výčep, kávovar, vinotéku a krb. Ideální pro konání rodinných oslav či jiných společenských akcí. Letní terasa s kapacitou 40 osob navazuje na společenskou místnost. Dále je možnost využít úschovy kol a lyží v elektronicky zabezpečené místnosti, která je součástí penzionu. U objektu je vybudováno parkoviště pro 8 automobilů, parkování je pro hosty zdarma. Služby poskytované v ceně ubytování: • snídaně • ručníky a ložní prádlo • spchový gel a šampon v hotelovém balení • úklid a výměna ručníků na požádání během pobytu • finální úklid • Wi-Fi internet • parkování • půjčení předmětů denní potřeby Placené služby • dětská postýlka, peřinka, povlečení : 100,-/den • horské/trekové kolo : 150,- / den • vozík Chariot (možnost připojit za kolo) : 150,-/den

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

V blízkosti penzionu je lanovka na Pustevny (jedno z nejvýznamnějších turistických míst v Beskydech s lyžařským areálem, výchozí bod turistických a běžkařských tras). Lanový park Tarzanie kousek od lanovky nabízí adrenalinové zážitky pro děti i pro dospělé. Sedlo Pindula mezi Radhoštěm a Velkým Javorníkem vzdálené 5km lesní cestou od penzionu U Barana (při vhodných sněhových podmínkách možný také krátký výlet na běžkách) je další zajímavou turistickou křižovatkou. Malebné kopečky zvedající se na západ od Frenštátu p. R. zvané Horečky s areálem skokanských můstků lákají návštěvníky na horskou cyklostezku, stezku v korunách stromů nebo kulturní akce v zrekonstruovaném amfiteátru. Okolí je také úžasné pro cykloturistiku, přímo kolem penzionu vede cyklotrasa, která se po pár metrech napojuje na Radhošťskou cyklostezku PG01.

Zpět


TOPlist
  Penzion U Barana Trojanovice
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Penzion U Barana
Ceník ubytování a stravování