Penzion Stonožka

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion se nachází v obci Ludvíkov. Autobusová zastávka před penzionem. Možnost parkování u penzionu.
Vybavení a služby
Penzion Stonožka je nově zrekonstruovaný objekt bývalého Hotelu Stonožka, který byl přestavěn na rodinný penzion. Kapacita 20 míst v 3x2 a 2x3 lůžkových pokojích a apartmánu 2+3 lůžka. Pokoje mají vlastní sociální zařízení. Stravování v restauraci celodenní. Restaurace je nově vybavena k příjemnému posezení. Možnost pronájmu restaurace, pořádání svatebních hostin, firemní večírků atd...

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný
Rekreace a služby v okolí
Ludvíkov se nachází ve velice výhodné poloze. Je vzdálený pouhé 4km od Vrbna pod Pradědem, 4km od Karlovy Studánky a 10km od Ovčárny. V obci je víceúčelové hřiště (tenis, házená, volejbal ...) a dětské hřiště. Možnost lázeňských procedur v Karlově Studánce. • V zimě: možnost lyžování - vleky jsou vzdálené od penzionu 70m, délka sjezdovek: 700m a 400m, umělé zasněžování, noční lyžování, upravované běžkařské tratě. • V létě: turistika - lesy, houbaření, krásná příroda, cyklistika - velké množství cyklotras, rybaření - pstruhová farma ve Vrbně s možností chytání.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz