Penzion U Rajtrů

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion se nachází na polosamotě na okraji obce Bedřichov (směr Liberec), cca 200m od lyžařského vleku Weber na Maliníku (dojezd na lyžích až k penzionu), cca 400m od centrálního parkoviště a cca 500m od bežeckého areálu. Vlastní parkoviště.
Vybavení a služby
Penzion se skládá ze 2 samostatných budov - původní roubenka a stodola, které tvoří hranici uzavřeného dvora na vlastním pozemku • ROUBENKA - přízemí: společenská místnost (jídelna), apartmán pro 6 osob (kuchyně + 2 pokoje, soc. zařízení). První patro: 1x dvoulůžkový pokoj, 2x studio (1x čtyřlůžkový pokoj, jídelna, soc. zařízení / 2x dvoulůžkový pokoj, jídelna, soc. zařízení) • STODOLA - 1x dvoulůžkový pokoj se soc. zařízením, 1x třílůžkový pokoj se soc. zařízením, 2x studio (dvoulůžkový pokoj + obývací pokoj s možností spaní pro 2 osoby) • V každém pokoji či studiu je TV a vlastní lednice. V každé budově je k dispozici kuchyňská linka, vařič, mikrovlnná trouba a rychlovarná konvice. Po celém objektu je zdarma WiFi. Sauna. Venkovní posezení, ohniště, grill.

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V těsné blízkosti je několik lyžařských vleků. Od objektu můžete vyrazit již na lyžích a opět k němu na lyžích dojet. Množství běžeckých tratí - Jizerská magistrála. V létě je Bedřichov ideálním východiskem pro pěší i cyklo turistiku. V obci můžete využít širokou nabídku služeb, restaurace, půjčovny lyží, lyžařská škola, bowling, pošta, atd.
TOPlist