TOPlist

Penzion U Rajtrů

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion se nachází na polosamotě na okraji obce Bedřichov (směr Liberec), cca 200m od lyžařského vleku Weber na Maliníku (dojezd na lyžích až k penzionu), cca 400m od centrálního parkoviště a cca 500m od bežeckého areálu. Vlastní parkoviště.
Vybavení a služby
Penzion se skládá ze 2 samostatných budov - původní roubenka a stodola, které tvoří hranici uzavřeného dvora na vlastním pozemku • ROUBENKA - přízemí: společenská místnost (jídelna), apartmán pro 6 osob (kuchyně + 2 pokoje, soc. zařízení). První patro: 1x dvoulůžkový pokoj, 2x studio (1x čtyřlůžkový pokoj, jídelna, soc. zařízení / 2x dvoulůžkový pokoj, jídelna, soc. zařízení) • STODOLA - 1x dvoulůžkový pokoj se soc. zařízením, 1x třílůžkový pokoj se soc. zařízením, 2x studio (dvoulůžkový pokoj + obývací pokoj s možností spaní pro 2 osoby) • V každém pokoji či studiu je TV a vlastní lednice. V každé budově je k dispozici kuchyňská linka, vařič, mikrovlnná trouba a rychlovarná konvice. Po celém objektu je zdarma WiFi. Sauna. Venkovní posezení, ohniště, grill.

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V těsné blízkosti je několik lyžařských vleků. Od objektu můžete vyrazit již na lyžích a opět k němu na lyžích dojet. Množství běžeckých tratí - Jizerská magistrála. V létě je Bedřichov ideálním východiskem pro pěší i cyklo turistiku. V obci můžete využít širokou nabídku služeb, restaurace, půjčovny lyží, lyžařská škola, bowling, pošta, atd.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz