TOPlist

Penzion U Rajtrů

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Bedřichov
Adresa: 
Bedřichov 21, 468 12 Bedřichov
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-483 380 453, 721 356 970, 725 735 294
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.statekurajtru.cz
www.ceskehory.cz/urajtru
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 29 lůžek

  Internet

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Bedřichov počasí Bedřichov


Poloha a dosažitelnost

Penzion se nachází na polosamotě na okraji obce Bedřichov (směr Liberec), cca 200m od lyžařského vleku Weber na Maliníku (dojezd na lyžích až k penzionu), cca 400m od centrálního parkoviště a cca 500m od bežeckého areálu. Vlastní parkoviště.

Vybavení a služby

Penzion se skládá ze 2 samostatných budov - původní roubenka a stodola, které tvoří hranici uzavřeného dvora na vlastním pozemku • ROUBENKA - přízemí: společenská místnost (jídelna), apartmán pro 6 osob (kuchyně + 2 pokoje, soc. zařízení). První patro: 1x dvoulůžkový pokoj, 2x studio (1x čtyřlůžkový pokoj, jídelna, soc. zařízení / 2x dvoulůžkový pokoj, jídelna, soc.... více >>

Rekreace a služby v okolí

V těsné blízkosti je několik lyžařských vleků. Od objektu můžete vyrazit již na lyžích a opět k němu na lyžích dojet. Množství běžeckých tratí - Jizerská magistrála. V létě je Bedřichov ideálním východiskem pro pěší i cyklo turistiku. V obci můžete využít širokou nabídku služeb, restaurace, půjčovny lyží, lyžařská škola, bowling, pošta, atd.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Vitejte na statku s.r.o.
Informace poskytnul: Pavel Jaroš
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz