Penzion Severák

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Rokytnice v Orlických horách se nachází ve východních Čechách v okrese Rychnov nad Kněžnou. Na penzion lze dojet autem nebo autobusem z Rokytnice v Orlických horách asi 2km od náměstí směr Horní Rokytnice, odbočka Bartošovice,Říčky v Orl. h. Objekt je dobře dosažitelný i v zimě, pro ubytované upravené parkoviště.
Vybavení a služby
Ubytování: 3x dvoulůžkový, 1x třílůžkový a 2x čtyřlůžkový pokoj, každý s vlastním sociálním zařízením (umyvadlo, WC, sprchový kout). S přáteli pěkné posezení na mansardě s balkónem, který poskytuje výhled na zahradu s potokem. Společná kuchyňka vybavená lednicemi, el.sporák s troubou, mikrovlnná trouba, topinkovač, kávovar, veškeré nádobí na vaření a stravování. Hosté mají k dispozici pozemek za domem s venkovním posezením, ohniště s grilem, houpačky, pískoviště, nadzemní bazén.V létě možnost zapůjčení vlastní lodičky, veslice na Pastvinské přehradě.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Zimní aktivity: Ski areál Říčky v Orl.h. je vyhlášené zimní středisko vzdálené 4 km, nabízí sjezdovky různé náročnosti. Výborné sněhové podmínky. V blízkosti pohodlného našeho penzionu se nachází Farák 2km vzdálené středisko v Rokytnici v Orl.h. 400m dlouhá sjezdovka pro nenáročné lyžaře. • Letní aktivity: Od penzionu je kousek na hřeben Orlických hor, kde můžete k relaxaci využít množství turistických i cyklistických i tras. Leží zde i pevnostní opevnění z 30.let minulého století, včetně veřejnosti přístupné pevnosti Hanička. Přechod do Polska vzdálený 8km poskytuje poznat krásy Bystřických hor, Kladské kotliny i polských lázní.
TOPlist