TOPlist

Penzion Severák

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Rokytnice v Orlických horách se nachází ve východních Čechách v okrese Rychnov nad Kněžnou. Na penzion lze dojet autem nebo autobusem z Rokytnice v Orlických horách asi 2km od náměstí směr Horní Rokytnice, odbočka Bartošovice,Říčky v Orl. h. Objekt je dobře dosažitelný i v zimě, pro ubytované upravené parkoviště.
Vybavení a služby
Ubytování: 3x dvoulůžkový, 1x třílůžkový a 2x čtyřlůžkový pokoj, každý s vlastním sociálním zařízením (umyvadlo, WC, sprchový kout). S přáteli pěkné posezení na mansardě s balkónem, který poskytuje výhled na zahradu s potokem. Společná kuchyňka vybavená lednicemi, el.sporák s troubou, mikrovlnná trouba, topinkovač, kávovar, veškeré nádobí na vaření a stravování. Hosté mají k dispozici pozemek za domem s venkovním posezením, ohniště s grilem, houpačky, pískoviště, nadzemní bazén.V létě možnost zapůjčení vlastní lodičky, veslice na Pastvinské přehradě.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Zimní aktivity: Ski areál Říčky v Orl.h. je vyhlášené zimní středisko vzdálené 4 km, nabízí sjezdovky různé náročnosti. Výborné sněhové podmínky. V blízkosti pohodlného našeho penzionu se nachází Farák 2km vzdálené středisko v Rokytnici v Orl.h. 400m dlouhá sjezdovka pro nenáročné lyžaře. • Letní aktivity: Od penzionu je kousek na hřeben Orlických hor, kde můžete k relaxaci využít množství turistických i cyklistických i tras. Leží zde i pevnostní opevnění z 30.let minulého století, včetně veřejnosti přístupné pevnosti Hanička. Přechod do Polska vzdálený 8km poskytuje poznat krásy Bystřických hor, Kladské kotliny i polských lázní.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz