PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Penzion Severák

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Rokytnice v Orlických horách
Adresa: 
Rokytnice v Orlických horách, Horní Rokytnice 374
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-737 331 710, +420-732 288 101
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.penzionseverak.cz www.ceskehory.cz/penzion-severak
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 17 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 650 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Rokytnice v O.h. - Farský kopec

Wi-Fi

Venkovní bazén

Rodinný penzion nabízí ubytování v Rokytnici v Orl.horách. 3 dvoulůžkové, 1 třílůžkový, 2 čtyřlůžkové pokoje. Každý pokoj má vlastní soc.zařízení. Parkování přímo u objektu, dobrá dostupnost i v zimě.

Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Venkovní bazén

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Rokytnice v Orlických horách se nachází ve východních Čechách v okrese Rychnov nad Kněžnou. Na penzion lze dojet autem nebo autobusem z Rokytnice v Orlických horách asi 2km od náměstí směr Horní Rokytnice, odbočka Bartošovice,Říčky v Orl. h. Objekt je dobře dosažitelný i v zimě, pro ubytované upravené parkoviště.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Ubytování: 3x dvoulůžkový, 1x třílůžkový a 2x čtyřlůžkový pokoj, každý s vlastním sociálním zařízením (umyvadlo, WC, sprchový kout). S přáteli pěkné posezení na mansardě s balkónem, který poskytuje výhled na zahradu s potokem. Společná kuchyňka vybavená lednicemi, el.sporák s troubou, mikrovlnná trouba, topinkovač, kávovar, veškeré nádobí na vaření a stravování. Hosté... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Zimní aktivity: Ski areál Říčky v Orl.h. je vyhlášené zimní středisko vzdálené 4 km, nabízí sjezdovky různé náročnosti. Výborné sněhové podmínky. V blízkosti pohodlného našeho penzionu se nachází Farák 2km vzdálené středisko v Rokytnici v Orl.h. 400m dlouhá sjezdovka pro nenáročné lyžaře. • Letní aktivity: Od penzionu je kousek na hřeben Orlických hor, kde můžete k... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Miloslav Lorenc
Informace poskytnul: Miloslav Lorenc
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz