Penzion Sarton

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Obec Lukov se nachází 14km od Znojma, 5km od Vranova nad Dyjí a 70km od Brna. Dosažitelnost vlastním autem i autobusem po silnici 3.třídy, vlakem do sousední obce Citonice.
Vybavení a služby
Každý pokoj je vybaven kvalitním lůžkem z dubového masivu se zdravotní matrací, vybavenými kuchyňkami a vlastním sociálním zázemím. Našim hostům je k dispozici společenská místnost, prostorná zahrada s posezením a grilem. Pro děti je nachystaná trampolína, stolní tenis, houpačky, bazén a pískoviště. Kolárny a parkoviště na vlastním pozemku. Klimatizované pokoje, WIFI, vlastní vinný sklípek.

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Nedaleká přehrada ve Vranově nad Dyjí nabízí možnost koupání a rybolovu, město Znojmo a Vídeň (80km) Vás zlákají množstvím historických památek. Celá oblast NP Podyjí je protkána značenými cyklotrasami, mnohé z nich vedou malebnými vinicemi s možností ochutnávky místních vín.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz