PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Jižní Morava » Ubytování » Lukov » Penzion Sarton

Penzion Sarton

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Lukov
Adresa: 
Lukov 101
Web adresa:
www.ceskehory.cz/penzion-sarton
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 26 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 420 m.

Wi-Fi

Po domluvě

Venkovní bazén

V rodinném penzionu nabízíme příjemné a kvalitní ubytování ve dvou a třílůžkových pokojích, celková kapacita 26 lůžek. Bezprostředně navazující cyklotrasy Vám umožní seznámit se s krásami NP Podyjí. Kolem penzionu je rozlehlá zahrada s hřištěm pro děti, posezení na terase. Parkoviště na vl. pozemku.

Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Venkovní bazén
Pobyt se psem: Po domluvě

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Obec Lukov se nachází 14km od Znojma, 5km od Vranova nad Dyjí a 70km od Brna. Dosažitelnost vlastním autem i autobusem po silnici 3.třídy, vlakem do sousední obce Citonice.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Každý pokoj je vybaven kvalitním lůžkem z dubového masivu se zdravotní matrací, vybavenými kuchyňkami a vlastním sociálním zázemím. Našim hostům je k dispozici společenská místnost, prostorná zahrada s posezením a grilem. Pro děti je nachystaná trampolína, stolní tenis, houpačky, bazén a pískoviště. Kolárny a parkoviště na vlastním pozemku. Klimatizované pokoje, WIFI, vlastní vinný sklípek.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Nedaleká přehrada ve Vranově nad Dyjí nabízí možnost koupání a rybolovu, město Znojmo a Vídeň (80km) Vás zlákají množstvím historických památek. Celá oblast NP Podyjí je protkána značenými cyklotrasami, mnohé z nich vedou malebnými vinicemi s možností ochutnávky místních vín.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: SARTON, s.r.o.
Informace poskytnul: Šárka Plačková
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz