TOPlist

Rekreační zařízení s ubytováním a tenisovými kurty

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion a současně rekreační objekt se nachází na úpatí Jizerských hor ve městě Raspenava,obklopen zelení,mimo provozu hlavní komunikace. Geologická rozmanitost Raspenavy je známa s množstvím vycházkových tras do okolí Jizerskohorských bučin. Od penzionu se dá vycházet nebo vyjíždět do jiných turistických míst - Liberec, Frýdlant v Čechách (zámek, zimní stadion), Nové Město, Lázně Libverda(Bikepark), Smědava, v polsku Swieradov Zdroj - lanovky, sjezdovky. V blízkém okolí vedou cyklotrasy (Single track), které prochází do Polska a Německa. Raspenavou protéká řeka Smědá s množstvím potoků, rybník Šolcák s možností koupání. V dosahu pár metrů od penzionu je zastávka Bus a vlaku. Blízká dosažitelnost obchodů, benzínové pumpy. U penzionu se nachází 5 tenisových dvorců.
Vybavení a služby
Penzion nabízí 6 (2 - 4 lůžkových) útulných pokojů s vlastním soc.vybavením, 3 pokoje po 8 lůžkách (palandy), WC, společenská místnost, Apartmán 5-6 lůžek s kuchyní a koupelnou. Pokoj (3-4 lůžka) v přízemí se společnou koupelnou, která je společná i pro ubytovnu s palandy. Velký společensko - sportovní sál, restaurace, kuchyně na vaření pro hosty penzionu, toalety, koupelny. Venkovní, krytá terasa s obsluhou z restaurace. Kolárna - lyžárna. 5 tenisových dvorců, volejbalové hřiště, travnatý prostor u penzionu. Objekt je vhodný pro školy v přírodě, školní tábory, rodinné oslavy např. svatba, promoce, narozeniny, firemní školení nebo oslavy, sportovní soustředění skupin - tenis, cyklistika...

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V Raspenavě se nachází pěkné koupaliště, obchody se smíšeným zbožím, benzínová pumpa. V Novém městě je možné navštívit zrekonstruované Městské Lázně, přírodní koupaliště a také se zde nachází výjezdní místo na trasy Single trecku. V letní i zimní sezonně je možné vyjet i s kolem nebo běžkamy autobusem na Smědavu,kde je plno tras po Jizerských horách. Okolní lesy a hory jsou vhodné k houbaření.V širokém okolí jsou rybníky vhodné k rybaření. Frýdlantsko a okolí je známé množstvím unikátních rozhleden.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz