PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Jizerské hory » Ubytování » Raspenava » Rekreační zařízení s ubytováním a tenisovými kurty

Rekreační zařízení s ubytováním a tenisovými kurty

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Raspenava
Adresa: 
Raspenava, Luční 743, 46401
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-732 202 845, 737 972 804
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.tenisovyklub.cz www.ceskehory.cz/tenisovyklub
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Je možný

Penzion a rekreační zařízení s tenisovými kurty na úpatí Jizerských hor ve městě Raspenava. Ubytování v 2-4 lůžkových pokojích s slastním soc. zařízením. Pro méně náročné kolektivy máme i 3 osmilůžkové pokoje se společným soc.zařízením. Restaurace s krytou venkovní terasou. Vhodné i pro cyklisty.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzion a současně rekreační objekt se nachází na úpatí Jizerských hor ve městě Raspenava,obklopen zelení,mimo provozu hlavní komunikace. Geologická rozmanitost Raspenavy je známa s množstvím vycházkových tras do okolí Jizerskohorských bučin. Od penzionu se dá vycházet nebo vyjíždět do jiných turistických míst - Liberec, Frýdlant v Čechách (zámek, zimní stadion),... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Penzion nabízí 6 (2 - 4 lůžkových) útulných pokojů s vlastním soc.vybavením, 3 pokoje po 8 lůžkách (palandy), WC, společenská místnost, Apartmán 5-6 lůžek s kuchyní a koupelnou. Pokoj (3-4 lůžka) v přízemí se společnou koupelnou, která je společná i pro ubytovnu s palandy. Velký společensko - sportovní sál, restaurace, kuchyně na vaření pro hosty penzionu, toalety,... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V Raspenavě se nachází pěkné koupaliště, obchody se smíšeným zbožím, benzínová pumpa. V Novém městě je možné navštívit zrekonstruované Městské Lázně, přírodní koupaliště a také se zde nachází výjezdní místo na trasy Single trecku. V letní i zimní sezonně je možné vyjet i s kolem nebo běžkamy autobusem na Smědavu,kde je plno tras po Jizerských horách. Okolní lesy a... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Tenisový spolek Raspenava
Informace poskytnul: Vladana Leitnerová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz