Penzion Rabí

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Ubytování se nachází v prvním patře penzionu na okraji malebného náměstí města Rabí, v těsné blízkosti stejnojmené zříceniny hradu. Hrad Rabí je nejrozhlehlejším hradem ve střední Evropě. Jádro hradu vzniklo patrně na počátku 13. století ve formě strážní, obytné věže. Hrad byl postaven na příhodném místě. Předpokládá se, že jeho úkolem bylo chránit obchodní cestu spojující města Sušice a Horažďovice a také značně bohatá rýžoviště zlata podél řeky Otavy. Rabí se nachází mezi městy Sušice a Horažďovice. Je zde přímé autobusové spojení do Prahy.
Vybavení a služby
Ubytování se nachází v prvním patře penzionu na okraji náměstí města Rabí. K dispozici jsou dva třílůžkové a jeden čtyřlůžkováý pokoj. Každý pokoj má své sociální zařízení a koupelnu s vanou nebo sprchovým koutem. Na pokoji je TV + SAT. Stravování v penzionu momentálně není. Na chodbě se nachází kuchyňský kout s lednicí, rychlovarnou konvicí a mikrovlnkou, nádobí. V jeho těsné blízkosti se však nachází 2 restaurace a obchod. Po domluvě možnost domácího zvířete. Parkování v uzavřeném dvoře.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Ve městě jsou 2 restaurace ( obě ve vzdálenosti 20m od objektu), obchod (50m), autobusová zastávka ( 50 m) - přímé autobusové spojení do Prahy, pošta ( 30m). Ke sportovnímu využití je zde mnoho možností. Dětské hřiště - 100 m, krytý bazén - 6 km, řeka Otava - koupání, půjčovna lodí, tenisové kurty - 100 m, bowling - 6 km, značené cyklostezky, venkovní koupaliště - Sušice ( 6 km), Nezamyslice (4 km).
TOPlist