Penzion Rabí

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Rabí
Adresa: 
Rabí, Sušice 342 01
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-777643012
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/rabi

kapacita  kapacita: 12 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  540 m.


Poloha a dosažitelnost

Ubytování se nachází v prvním patře penzionu na okraji malebného náměstí města Rabí, v těsné blízkosti stejnojmené zříceniny hradu. Hrad Rabí je nejrozhlehlejším hradem ve střední Evropě. Jádro hradu vzniklo patrně na počátku 13. století ve formě strážní, obytné věže. Hrad byl postaven na příhodném místě. Předpokládá se, že jeho úkolem bylo chránit obchodní cestu... více >>

Vybavení a služby

Ubytování se nachází v prvním patře penzionu na okraji náměstí města Rabí. K dispozici jsou dva třílůžkové a jeden čtyřlůžkováý pokoj. Každý pokoj má své sociální zařízení a koupelnu s vanou nebo sprchovým koutem. Na pokoji je TV + SAT. Stravování v penzionu momentálně není. Na chodbě se nachází kuchyňský kout s lednicí, rychlovarnou konvicí a mikrovlnkou, nádobí. V... více >>

Rekreace a služby v okolí

Ve městě jsou 2 restaurace ( obě ve vzdálenosti 20m od objektu), obchod (50m), autobusová zastávka ( 50 m) - přímé autobusové spojení do Prahy, pošta ( 30m). Ke sportovnímu využití je zde mnoho možností. Dětské hřiště - 100 m, krytý bazén - 6 km, řeka Otava - koupání, půjčovna lodí, tenisové kurty - 100 m, bowling - 6 km, značené cyklostezky, venkovní koupaliště - Sušice ( 6 km), Nezamyslice (4 km).

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Alena Pitelková
Informace poskytnul: Pitelková
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz