Penzion *** Pod Smrkem

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion se nachází v obci Lipová Lázně, část Horní Lipová. Obec se rozkládá mezi Jeseníkem a Ramzovou. Z hlavní cesty je třeba odbočit směrem "Horní Lipová nádraží" (směrová tabule), cca po dvou kilometrech přijedete přímo k penzionu. Při jízdě vlakem je nejblíže stanice Horní Lipová, penzion se nachází cca 500m od ní. Autobusem je nejlépe dojet do Jeseníku a odtud pravidelnou linkou Jeseník - Lipová Lázně dorazit až na zastávku "Konečná". Ta je cca 20m od penzionu.
Vybavení a služby
Penzion se skládá ze dvou budov ("A" a "B"). Každá z budov má cca 40 lůžek. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení. K dispozici je bar, sauna, vířivá vana, posilovna, bazén, víceúčelové hřiště (tenis, volejbal, fotbal, atd.), kulečník, stolní tenis, badminton, půjčovna videokazet, her a knížek. WIFI připojení ZDARMA.

Pobyt se psem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V okolí je množství (cyklo)turistických tras. V okolí Ramzová, Petříkov, Miroslav, Šerák, Lázně Jeseník, Jeskyně na Pomezí a na Špičáku, muzea, atd.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz