Penzion Pod Slamníkem

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Dolní Morava 104, 561 69 Králíky. Udržovaná asfaltová komunikace k objektu, parkoviště pro ubytované. GPS: 50°9'11.822"N, 16°48'57.183"E
Vybavení a služby
K ubytování nabízíme 17 dvou až čtyřlůžkových pokojů vybavených sociálním zařízením, TV přijímačem, ledničkou a wifi připojením v každém pokoji. V penzionu je dětská herna a vlastní stylová restaurace poskytující služby převážně ubytovaným hostům. Parkování pro ubytované je přímo u objektu. Zorganizujeme pro Vás: firemní akce, vzdělávací kurzy, rodinné oslavy, svatby, večírky, školení, školy v přírodě, lyžařské výcviky, akomodační pobyty, pronájem celého objektu jedné skupině. Lyžařský areál s nástupní stanicí čtyřsedačkové lanovky přímo u penzionu nabízí tři vzájemně propojené sjezdovky všech obtížností. Vedle penzionu (50m) je také dětský park s kolotočem a pohyblivým kobercem pro výuku základních lyžařských dovedností. Novinkou je sáňkařská dráha v délce 2,5km s možností zapůjčení saní. Umělé zasněžování celé délky sjezdových tratí je samozřejmostí, stejně jako večerní lyžování.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Zimní rekreace: Lyžařský areál s nástupní stanicí čtyřsedačkové lanovky přímo u penzionu nabízí tři vzájemně propojené sjezdovky všech obtížností. Vedle penzionu (50m) je také dětský park s kolotočem a pohyblivým kobercem pro výuku základních lyžařských dovedností. Novinkou je sáňkařská dráha v délce 2,5km s možností zapůjčení saní. Umělé zasněžování celé délky sjezdových tratí je samozřejmostí, stejně jako večerní lyžování. Sjezdové tratě – celková délka – 7,2km, 4 sjezdovky (černá je nejprudší v ČR), FIS certifikace tratí, 2 čtyřsedačkové lanové dráhy, vlek kotva, propojení všech sjezdových tratí, nejmodernější umělé zasněžování, večerní lyžování. Celý sjezdový areál je koncipován jak pro pohodové rekreační, tak pro sportovní a závodní lyžování. Dětský park – kolotoč, přibližovací koberec, školička lyžování. Sáňkařská dráha – délka 2,5km, převýšení 293m, spojuje areál U Slona se sjezdařskými tratěmi pod Slamníkem zasněžovanými lesními cestami.
TOPlist