Poloha a dosažitelnost

Dolní Morava 104, 561 69 Králíky. Udržovaná asfaltová komunikace k objektu, parkoviště pro ubytované. GPS: 50°9'11.822"N, 16°48'57.183"E

  Vybavení a služby

K ubytování nabízíme 17 dvou až čtyřlůžkových pokojů vybavených sociálním zařízením, TV přijímačem, ledničkou a wifi připojením v každém pokoji. V penzionu je dětská herna a vlastní stylová restaurace poskytující služby převážně ubytovaným hostům. Parkování pro ubytované je přímo u objektu. Zorganizujeme pro Vás: firemní akce, vzdělávací kurzy, rodinné oslavy, svatby, večírky, školení, školy v přírodě, lyžařské výcviky, akomodační pobyty, pronájem celého objektu jedné skupině. Lyžařský areál s nástupní stanicí čtyřsedačkové lanovky přímo u penzionu nabízí tři vzájemně propojené sjezdovky všech obtížností. Vedle penzionu (50m) je také dětský park s kolotočem a pohyblivým kobercem pro výuku základních lyžařských dovedností. Novinkou je sáňkařská dráha v délce 2,5km s možností zapůjčení saní. Umělé zasněžování celé délky sjezdových tratí je samozřejmostí, stejně jako večerní lyžování.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný  Rekreace a služby v okolí

Zimní rekreace: Lyžařský areál s nástupní stanicí čtyřsedačkové lanovky přímo u penzionu nabízí tři vzájemně propojené sjezdovky všech obtížností. Vedle penzionu (50m) je také dětský park s kolotočem a pohyblivým kobercem pro výuku základních lyžařských dovedností. Novinkou je sáňkařská dráha v délce 2,5km s možností zapůjčení saní. Umělé zasněžování celé délky sjezdových tratí je samozřejmostí, stejně jako večerní lyžování. Sjezdové tratě – celková délka – 7,2km, 4 sjezdovky (černá je nejprudší v ČR), FIS certifikace tratí, 2 čtyřsedačkové lanové dráhy, vlek kotva, propojení všech sjezdových tratí, nejmodernější umělé zasněžování, večerní lyžování. Celý sjezdový areál je koncipován jak pro pohodové rekreační, tak pro sportovní a závodní lyžování. Dětský park – kolotoč, přibližovací koberec, školička lyžování. Sáňkařská dráha – délka 2,5km, převýšení 293m, spojuje areál U Slona se sjezdařskými tratěmi pod Slamníkem zasněžovanými lesními cestami.

Zpět


TOPlist
  Penzion Pod Slamníkem Dolní Morava
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Penzion Pod Slamníkem
Ceník ubytování a stravování