Penzion U vodopádu - Poloha, Služby, Okolí

Penzion U vodopádu

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Objekt se nachází v lázeňské obci Karlova Studánka, místní části Hubertov, 5 minut pěší chůze od centra a autobusové zastávky. Karlova Studánka je východiskem turistických cest na nejvyšší vrchol Praděd a hlavní hřeben Jeseníků. Příjezdová dostupnost od Bruntálu či Rýmařova, cílová stanice příměstské i meziměstské autobusové dopravy. Autobus: zastávka Karlova Studánka - zastávka Hubertus (50m). Vlak: Bruntál - dále autobusem (17km), Vrbno p. Pradědem - dále autobus (9km). Rezervace ubytování se provádí na základě žádosti osoby (telefonicky, e-mailem nebo osobně) a je považována za potvrzenou (garantovanou) po dohodě s recepční (managerem) a zaplacení zálohy. V případě zrušení rezervace 14 dní před příjezdem je záloha nevratná. V případě změny termínu pobytu, je bez sankce.
Vybavení a služby
V objektu je přízemí, kde jsou tyto pokoje: 1x dvoulůžkový pokoj, 1x dvoulůžkový pokoj s možností 2 přistýlek, 1x apartmán (2 dvoulůžkové pokoje s předsíní), 1x plně vybavená kuchyň, společenská místnost. • V 1.patře jsou tyto apartmány: 2x čtyřlůžkový apartmán (2 lůžka a po schůdkách do podkroví kde jsou 2 lůžka) 1x apartmán (1x dvoulůžkový pokoj a 1x pokoj s dvouposchoďovou postelí, s předsíní), 1x plně vybavená kuchyň s jídelnou. • Všechny pokoje mají soc. zařízení, předsíň, TV a možnost bezdrátového připojení na internet. Kuchyně jsou velmi dobře zařízené (mikrovl. trouba, lednička, varné konvice, skloker.deska, nerez nádobí, sklo, porcelán...). V patře je malá jídelna ke kuchyňce. V přízemí je velká jídelna pro kapacitu 30 osob. Maximální kapacita celého objektu je 22 lůžek. U domu je nová lyžárna, úschovna kol, ohniště, gril, posezení. Možnost zapůjčení společ. her, V celém objektu je zavedeno nově bezdrátové připojení na internet (zdarma). Parkování zdarma. Velká garáž pro motorkáře k dispozici zdarma. WE SPEAK VERY WELL ENGLISH.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný
Rekreace a služby v okolí
Lázně Karlova Studánka - kulturní a společenské akce pořádané pro lázeňské a rekreační hosty, sportovní využití v místě - lyžařský vlek (200m), tenisové kurty (200m), tělocvična. Z místa jezdí každou hodinu kyvadlová doprava do sportovního a turistického centra Jeseníků - Ovčárny (6km). Vynikající podmínky pro rekreaci a sportování - turistika, horská turistika, cykloturistika, lyžování, běžecké lyžování, snowboarding, skialping, klimatické lázně, možnost zakoupení procedur v lázních. Petang.
TOPlist