PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Penzion U vodopádu

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Objekt se nachází v lázeňské obci Karlova Studánka, místní části Hubertov, 5 minut pěší chůze od centra a autobusové zastávky. Karlova Studánka je východiskem turistických cest na nejvyšší vrchol Praděd a hlavní hřeben Jeseníků. Příjezdová dostupnost od Bruntálu či Rýmařova, cílová stanice příměstské i meziměstské autobusové dopravy. Autobus: zastávka Karlova Studánka - zastávka Hubertus (50m). Vlak: Bruntál - dále autobusem (17km), Vrbno p. Pradědem - dále autobus (9km). Rezervace ubytování se provádí na základě žádosti osoby (telefonicky, e-mailem nebo osobně) a je považována za potvrzenou (garantovanou) po dohodě s recepční (managerem) a zaplacení zálohy. V případě zrušení rezervace 14 dní před příjezdem je záloha nevratná. V případě změny termínu pobytu, je bez sankce.
Vybavení a služby
V objektu je přízemí, kde jsou tyto pokoje: 1x dvoulůžkový pokoj, 1x dvoulůžkový pokoj s možností 2 přistýlek, 1x apartmán (2 dvoulůžkové pokoje s předsíní), 1x plně vybavená kuchyň, společenská místnost. • V 1.patře jsou tyto apartmány: 2x čtyřlůžkový apartmán (2 lůžka a po schůdkách do podkroví kde jsou 2 lůžka) 1x apartmán (1x dvoulůžkový pokoj a 1x pokoj s dvouposchoďovou postelí, s předsíní), 1x plně vybavená kuchyň s jídelnou. • Všechny pokoje mají soc. zařízení, předsíň, TV a možnost bezdrátového připojení na internet. Kuchyně jsou velmi dobře zařízené (mikrovl. trouba, lednička, varné konvice, skloker.deska, nerez nádobí, sklo, porcelán...). V patře je malá jídelna ke kuchyňce. V přízemí je velká jídelna pro kapacitu 30 osob. Maximální kapacita celého objektu je 22 lůžek. U domu je nová lyžárna, úschovna kol, ohniště, gril, posezení. Možnost zapůjčení společ. her, vysoušeč na obuv, sušička na houby. V celém objektu je zavedeno nově bezdrátové připojení na internet (zdarma). Parkování zdarma. Velká garáž pro motorkáře k dispozici zdarma.

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Lázně Karlova Studánka - kulturní a společenské akce pořádané pro lázeňské a rekreační hosty, sportovní využití v místě - lyžařský vlek (200m), tenisové kurty (200m), tělocvična. Z místa jezdí každou hodinu kyvadlová doprava do sportovního a turistického centra Jeseníků - Ovčárny (6km). Vynikající podmínky pro rekreaci a sportování - turistika, horská turistika, cykloturistika, lyžování, běžecké lyžování, snowboarding, skialping, klimatické lázně, možnost zakoupení procedur v lázních. Petang.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz