Poloha a dosažitelnost

Penzion Planiska se nachází v klidném prostředí cca 4km od Pusteven, které jsou nazývány "srdcem Beskyd". Pustevny jsou vyhledávanou rekreační oblastí nabízející bohaté možnosti jak pro zimní, tak pro letní dovolenou. Hosté mají možnost parkovat na soukromém parkovišti, příjezd je bez problémů celoročně.

  Vybavení a služby

V penzionu je 15 nově zařízených, prostorných studií a 1 apartmán. V každém je vlastní WC, koupelna se sprchovým koutem, plně vybavený kuchyňský kout (elektrický sporák, trouba, lednice, mikrovlnná trouba, varná konvice) včetně nádobí a TV. Na požádání poskytneme lůžkoviny a ložní prádlo vhodné pro alergiky. Penzion je oplocen a všude je bezplatně Wifi. V areálu penzionu jsou 4 budovy: A, B a C a restaurace Budova B(kolaudace 2006) má dvě patra a nacházejí se zde 4 studia pro 4 každé pro 4 osoby. V každém studiu je manželská postel a spaní pro další dvě osoby na válendách nebo na rozkládacím dvojlůžku. Terasa, přístupná ze zadní části budovy, je společná pro všechna 4 studia (studia v přízemí - přímý vstup). 1 studio v přízemí je bezbariérové (přístup, WC, umyvadlo). Budova A(kolaudace 2010) je jednopatrová a nachází se zde 5 studií pro 2 až 4 osoby. Ve třech studiích je manželská postel a spaní pro další jednu nebo dvě osoby na rozkládacím lůžku. Ve dvou studiích je spaní pro dvě nebo tři osoby na válendách. 4 studia mají přímý vstup na terasu, 1 studio nemá přímý vstup, ale má na terase také vyhrazený prostor. Budova C(kolaudace 2014) má dvě patra. V budově je 6 studií a jeden apartmán. Všechna studia včetně apartmánu mají možnost stolování venku na terasách nebo balkónech. V celém penzionu (včetně balkonů) platí zákaz kouření. Kouřit můžete na venkovních terasách.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

Zima - Penzion Planiska se nachází cca 4 km od největšího lyžařského střediska v Beskydech Pustevny. V areálu je 10 sjezdovek a velké množství upravovaných běžeckých tras. Pro aktivní odpočinek si můžete vybrat některá ze sportovních a relaxačních zařízení ve Frenštátě pod Radhoštěm. Je zde například plavecký bazén, sauna, Squash centrum, několik Fit-center a Bowling se čtyřmi novými dráhami. Léto - V létě Pustevny nabízejí ideální podmínky pro turistiku a cykloturistiku. Zajímavým zpestřením může být i výlet na koních. Jestliže se rádi koupete a sluníte, potěší Vás nově vybudovaný Aquapark ve Frenštátě pod Radhoštěm. Pokud hledáte spíše aktivní odpočinek, můžete si otestovat svou odvahu v největším horském lanovém parku v ČR Tarzánie v Trojanovicích. Hladinu adrenalinu Vám jistě zvednou i kurzy v Beskydské škole létání nebo koloběžková trať na Pustevnách. Sálové sporty je možno provozovat v středisku Replay kde je i lezecká stěna.

Zpět


TOPlist
  Penzion Planiska
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Penzion Planiska
Ceník ubytování a stravování