Poloha a dosažitelnost

PŘÍMO U LYŽAŘSKÉHO AREÁLU S UMĚLÝM ZASNĚŽOVÁNÍM!! Penzion se nachází v horské obci Ostružná, ve středu zlatého trojúhelníku Ostružná, Ramzová, Petříkov. Vlaková i autobusová zastávka v místě. Přímé spojení s Prahou. Jeseník 15 km. Parkování zdarma u objektu.

  Vybavení a služby

Ubytování je poskytováno v prostorných rodinných apartmánech s pohodlným posezením, sociálním zařízením vybavenou kuchyňskou linkou s lednicí. Stylová jídelna, možno také použít jako společenskou místnost. Oblíbená samostatná dětská herna se spoustou hraček. K dispozici pozemek se vzrostlými stromy, potok, venkovní bazén, hřiště, ohniště. WIFI ZDARMA Ideální pro malé děti - velké pískoviště, houpačky, hračky. Les plný hub a borůvek.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný  Rekreace a služby v okolí

100m OD LYŽAŘSKÉHO AREÁLU S UMĚLÝM ZASNĚŽOVÁNÍM!! V okolí 1km dalších 20 vleků a 3 lanovky různé obtížnosti, lyžařské školy, zasněžování, noční lyžování. Strojově upravené trasy na běžky - napojeno na známé trasy kolem Paprsku. V okolí hrady, zámky. Velké Losiny s termálním koupalištěm, známé jeskyně Na pomezí, perfektní cyklotrasy, horská hřebenovka Šerák, Červenohorské sedlo, Praděd. Ve 400m vzdáleném hotelu krytý bazén, sauna, Whirlpool.

Zpět


TOPlist
  Penzion Ostružník Ostružná
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Penzion Ostružník
Ceník ubytování a stravování