Poloha a dosažitelnost

Penzion Ostružná se nachází v blízkosti obce Javorná, těsně u říčky Ostružná v n.m. výšce 850m. Dostanete se k nám autem nebo autobusem. Autem pojedete z Klatov směrem na Železnou Rudu, ne na Nýrsko! Po 20km dorazíte na odbočku k penzionu a odtud je to již jen 200m k našemu parkovišti. Podrobný popis cesty k nám najdete na našich internetových stránkách. Při vykládání zavazadel můžete zajet až ke dveřím penzionu. Autobusová zastávka Javorná je cca 400m od penzionu.

  Vybavení a služby

Restaurace a společenská místnost s 28-mi místy. Pokoje 2,3,4 lůžkové, s možností přistýlky, s vybaveným kuch. koutem a lednicí. Vyhřívaný venkovní bazen 15 x 7 m. Hřiště na tenis nebo nohejbal. Stolní tenis, trampolína, houpačky a pískoviště. Rozsáhlý areál, sklad pro vaše kola nebo lyže. Možnost menších oprav vaší sportovní techniky. Wi-Fi v celém penzionu. Parkoviště.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

V blízkosti penzionu je lyžařský vlek se sjezdovkou vhodnou i pro malé lyžaře. Také turistické trasy procházejí nedaleko penzionu a můžete se po nich vypravit pěšky nebo na kolech do Velhartic, Železné Rudy, na Pancíř a pod. Autobusová zastávka je 400m od penzionu. Obec Javorná je vzdálena asi 1km od penzionu.

Zpět


TOPlist
  Penzion Ostružná Javorná
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Penzion Ostružná
Ceník ubytování a stravování