České hory » Šumava » Ubytování » Javorná » Penzion Ostružná

Penzion Ostružná

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Javorná
Adresa: 
Penzion Ostružná, Javorná 68, 33901 Čachrov
Telefon: 
+420-603 435 051, 731 468 053
Web adresa:
www.penzionostruzna.cz
www.ceskehory.cz/penzionostruzna

kapacita  kapacita: 31 lůžek

  Internet

počasí Javorná počasí Javorná


Poloha a dosažitelnost
Penzion Ostružná se nachází v blízkosti obce Javorná, těsně u říčky Ostružná v n.m. výšce 850m. Dostanete se k nám autem nebo autobusem. Autem pojedete z Klatov směrem na Železnou Rudu, ne na Nýrsko! Po 20km dorazíte na odbočku k penzionu a odtud je to již jen 200m k našemu parkovišti. Podrobný popis cesty k nám najdete na našich internetových stránkách. Při ... více >>
Vybavení a služby
Restaurace a společenská místnost s 28-mi místy. Pokoje 2,3,4 lůžkové, s možností přistýlky, s vybaveným kuch. koutem a lednicí. Vyhřívaný venkovní bazen 15 x 7 m. Hřiště na tenis nebo nohejbal. Stolní tenis, trampolína, houpačky a pískoviště. Rozsáhlý areál, sklad pro vaše kola nebo lyže. Možnost menších oprav vaší sportovní techniky. Wi-Fi v celém penzionu. Parkoviště.
Rekreace a služby v okolí
V blízkosti penzionu je lyžařský vlek se sjezdovkou vhodnou i pro malé lyžaře. Také turistické trasy procházejí nedaleko penzionu a můžete se po nich vypravit pěšky nebo na kolech do Velhartic, Železné Rudy, na Pancíř a pod. Autobusová zastávka je 400m od penzionu. Obec Javorná je vzdálena asi 1km od penzionu.
Provozovatel: Avallonia a.s.
Informace poskytnul: správce penzionu Pavel Pavlík
TOPlist