Poloha a dosažitelnost

Penzion je situován přímo naproti sjezdovkám ve SKI areálu Branná a je běžně přístupný osobním automobilem - parkování přímo u objektu. Autobusová zastávka Branná - Průtah je vzdálena cca 500m. Při dopravě vlakem je cílovou stanicí Vlakové nádraží Branná.

  Vybavení a služby

Každý apartmán je vybaven vlastním kuchyňským koutem, koupelnou, toaletou, obývacím prostorem s televizí rozkládací sedačkou a s jídelním koutem. V patře pak druhá toaleta,dvě ložnice s manželskými i oddělenými postelemi. Ze služeb nabízíme: bar s točeným pivem, wellness s vířivkou a infrasaunou, půjčovnu kol, lyží a holí na Nordic Walking. Venkovní bazén o délce 9m. Rozsáhlé vybavení pro rodiny s dětmi a to přímo na apartmánu: dětskou židličku, dětskou postýlku, nočník, dětský stoleček s židličkou a dále v rámci společných prostor: dětský herní kout i vč. herní konzole a kulečníku nejen pro děti, na zapůjčení kočárek či dřevěný vozík. Venku pak certifikované herní prvky.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

Přímo naproti penzionu je dvousedačková lanovka, poma a malé tažné lano pro nejmenší děti zdarma. V těsné blízkosti jsou rovněž značené turistické trasy a cyklotrasy. Pro příznivce historie doporučujeme návštěvu centra obce Branná a jeho památky: hrad Kolštejn či Kostel Archanděla Michaela.

Zpět


TOPlist
  Penzion Na Vršku Branná
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Penzion Na Vršku
Ceník ubytování a stravování