Poloha a dosažitelnost

Penzion je hned u hlavní silnice přes Dolní Moravu - máme vlastní parkoviště (zdarma). Přímo u penzionu je i zastávka autobusu z Králík, kam se dá dostat autobusem i vlakem. GPS penzionu: 50°8'30,70"N a 16°48'26,00E

  Vybavení a služby

Máme 16 pokojů, z toho 2 dvoulůžkové, 5 čtyřlůžkových a 9 třílůžkových - některé s možností přistýlky. Ceny jsou za osoby včetně snídaně - tzn. neúčtujeme neobsazená lůžka. Pro malé děti máme k dispozici postýlky. Všechny pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, televizí a možností kabelového připojení k internetu. Součástí penzionu je restaurace, kde se podávají snídaně formou tzv švédských stolů. Obědy a večeře jsou výběrem z denního jídelního lístku. Před penzionem je venkovní zahrádka - v případě příznivého počasí s obsluhou. Za penzionem je posezení s možností grilování, trampolína, malý dětský koutek a malé hřiště. V zimě je součástí penzionu půjčovna lyžařského a snowbordového vybavení. V současné době se dobudovává za penzionem malé wellness.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

  Rekreace a služby v okolí

V zimě - lyžování(2x 4-sedačková lanovka a vleky - několik sjezdovek, běžecké stopy), sáňkařská dráha. V létě - lanový park, adrenalin park, vodní a pískový svět, kola, koloběžky, segway. Celoročně - bobová dráha, Stezka v oblacích.

Zpět


TOPlist
  Penzion Na Rozcestí Dolní Morava
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Penzion Na Rozcestí
Ceník ubytování a stravování