Penzion Na Rozcestí

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion je hned u hlavní silnice přes Dolní Moravu - máme vlastní parkoviště (zdarma). Přímo u penzionu je i zastávka autobusu z Králík, kam se dá dostat autobusem i vlakem. GPS penzionu: 50°8'30,70"N a 16°48'26,00E
Vybavení a služby
V penzionu Vám nabízíme celkem 16 dvou až čtyřlůžkových pokojů , některé s možností další přistýlky. Všechny pokoje jsou vybaveny samostatným sociálním zařízením – WC , koupelna. V pokojích je možnost připojení k internetu kabelem. Nově máme zřízené venkovní dětské hřiště a venkovního posezení u grilu. Součástí penzionu je stylová restaurace s kapacitou 50 osob. Posezení u krbu, domácí kuchyně a její speciality, venkovní posezení, příjemná obsluha. V zimě je součástí penzionu půjčovna lyží. Nabízíme také tři čtyřlůžkové plně vybavené apartmány v Králíkách na náměstí.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V zimě - lyžování (2x 4-sedačková lanovka a vleky - několik sjezdovek, běžecké stopy), sáňkařská dráha. V létě - lanový park, adrenalin park, vodní a pískový svět, kola, koloběžky, segway. Celoročně - bobová dráha, Stezka v oblacích.
TOPlist