Penzion Na Hubertově

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Ubytování se nachází v Karlově Studánce v místní části Hubertov. Zastávka skibusu na středisko Praděd - Ovčárna asi 100m. Karlova Studánka je označována za místo s nejkvalitnějším ovzduším v ČR. V zimním období skibus na Praděd, 9km vzdáleno středisko Karlov s řadou vleků a sjezdovek různých délek a obtížnosti, cca 25km vzdáleno známé středisko Červenohorské Sedlo. Karlova Studánka je i vhodným východiskem pro túry na běžkách. V letním období vhodné pro pěší turistiku, cykloturistiku, výlety spojené například se sběrem hub či borůvek. V místních lázních je možno zakoupit léčebné procedury.
Vybavení a služby
Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením (WC + sprchový kout) a také lednicí. Hostům je rovněž k dispozici společenská místnost s televizí, kuchyňský kout, v létě venkovní posezení s ohništěm a ruskými kuželkami.

Pobyt se psem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Lyžování: Karlova Studánka, Ovčárna - Praděd, Malá Morávka, Karlov a Červenohorské sedlo. Výlety do okolí: Vodopády Bílé Opavy, Jeseník, Rejvíz, Rešovské vodopády, Sovinec, Dlouhé Stráně, Velké Losiny. Turistika: hlavní hřebenové túry v Hrubém Jeseníku.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz