Penzion Na Hubertově - Poloha, Služby, Okolí

Penzion Na Hubertově

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Ubytování se nachází v Karlově Studánce v místní části Hubertov. Zastávka skibusu na středisko Praděd - Ovčárna asi 100m. Karlova Studánka je označována za místo s nejkvalitnějším ovzduším v ČR. V zimním období skibus na Praděd, 9km vzdáleno středisko Karlov s řadou vleků a sjezdovek různých délek a obtížnosti, cca 25km vzdáleno známé středisko Červenohorské Sedlo. Karlova Studánka je i vhodným východiskem pro túry na běžkách. V letním období vhodné pro pěší turistiku, cykloturistiku, výlety spojené například se sběrem hub či borůvek. V místních lázních je možno zakoupit léčebné procedury.
Vybavení a služby
Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením (WC + sprchový kout) a také lednicí. Hostům je rovněž k dispozici společenská místnost s televizí, kuchyňský kout, v létě venkovní posezení s ohništěm a ruskými kuželkami.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Lyžování: Karlova Studánka, Ovčárna - Praděd, Malá Morávka, Karlov a Červenohorské sedlo. Výlety do okolí: Vodopády Bílé Opavy, Jeseník, Rejvíz, Rešovské vodopády, Sovinec, Dlouhé Stráně, Velké Losiny. Turistika: hlavní hřebenové túry v Hrubém Jeseníku.
TOPlist