Penzion Juráš

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Přijměte prosím naše pozvání do příjemných a útulných prostor našeho penzionu. Penzion se nachází v pohádkově krásném údolí pohoří Jeseníků na okraji vesničky Suchá Rudná v nadmořské výšce 640 metrů nad mořem. Bezprostřední okolí je převážně tvořeno hlubokými lesy s horskými loukami protkané spoustou cest , které poskytují ohromné množství značených tratí vhodných pro jízdu na kole , běhání na lyžích a samozřejmě pro klasickou turistiku. Ani sjezdové lyžování nezůstává stranou . Lyžařský vlek je pouze 200m od penzionu a v blízkém okolí se nachází další lyžařská centra, mezi nejznámější patří lyžasřské vleky na Ovčárně pod Pradědem.
Vybavení a služby
Jedná se o penzion s celkovou kapacitou 18 lůžek a s vlastní přípravou jídel. Ubytovací prostory jsou situovány do dvou horních podlaží, zde se nachází celkem čtyři čtyřlůžkové apartmány a jeden dvoulůžkový pokoj. Všechny pokoje mají své vlastní sociální zařízení. Penzion má soukromé parkoviště, úschovnu kol a lyží. V suterénu se nachází společenské prostory rozdělené na místnost s kulečníkem (pool i karambol), místnost s posezením (povoleno kouření) a místnost se sociálním zařízením (dvě toalety a jeden pisoár). V prvním podlaží je vybavená společná kuchyň pro vlastní přípravu jídel, kde každý pokoj má své uzamykatelné skříňky s nádobím. Kuchyň je vybavená dvěma sporáky, dvěma velkými lednicemi, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí a dvěma dřezy. Jídelna sousedící s kuchyní slouží i jako společenská místnost s televizí se satelitním příjmem, prakticky všechny české a většina slovenských programů v perfektní kvalitě, mini věž s DVD a elektronické šipky, na podlaží se nachází ještě jedna společenská místnost, taktéž s televizí. Druhé a třetí podlaží slouží jako lůžková část. Ve druhém podlaží se nachází dva zrcadlově řešené apartmány se samostatným sociálním zařízením, každý apartmán se skládá ze dvou dvoulůžkových pokojů. Tyto apartmány jsou nově vybaveny lednicí s malým mrazákem a varnou konvicí. Možnost připojení vlastní televize. Apartmán se dá pronajmout i jako dvoulůžkový. Ve třetím podlaží se nachází tři ubytovací jednotky. Dva čtyřlůžkové apartmány skládající se ze dvou dvoulůžkových pokojů se sociálním zařízením. A jeden dvoulůžkový pokoj, též se samostatným sociálním zařízením. Tyto ubytovací jednotky jsou z části v podkrovním stylu. I zde je možnost připojení vlastní televize. Pro informace o penzionu nás neváhejte kontaktovat.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Lyžování - vlek v Suché Rudné cca 200m včetně vleku pro děti ,lyžařská škola s půjčovnou lyží i bot. Dále lyžařské středisko Ovčárna - cca 5km na centrální parkoviště Hvězda. Výborné podmínky pro cykloturistiku, turistiku a houbaření. Jízda na koních (5 km vzdálená Stará Rudná). Krytý bazén se saunou v Bruntále, venkovní bazén ve Vrbně pod Pradědem, rybník v Andělské Hoře (2 km), rybolov Slezská Harta.
TOPlist