Penzion Jelenka

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Nabízíme celoroční ubytování v rodinném penzionu na úpatí Černé Studnice v Jizerských horách. Lyžařský vlek 5 min chůze od penzionu. Náš penzion je vhodný také pro rekreaci rodin s dětmi, které mohou i v zimě využít velkou zahradu k zimním radovánkám. V létě k dispozici ohniště, pískoviště, prolézačka se skluzavkou a hřiště na míčové hry. Zahrada vhodná také pro zahradní párty.
Vybavení a služby
Nabízíme ubytování ve 2 až 3 lůžkových apartmánech s kuchyňkou a příslušenstvím. Kuchyňky jsou vybaveny elektrickým vařičem, ledničkou a nádobím. U penzionu je vlastní parkoviště pro Váš vůz. Nabízíme pobyty také se snídaní. Vinárna s výčepem v objektu - vhodná též pro různé vzdělávací akce, školení, teambuilding a oslavy. V celém objektu je zdarma k dispozici bezdrátové připojení k internetu. Restaurace s celoročním provozem v docházkové vzdálenosti.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V zimě je výhodou blízkost lyžařského vleku (200 m od penzionu) a množství běžkařských tratí. Běžkaři si mohou vychutnat hřebenové tůry či se vypravit na 10 km vzdálený okruh Jizerské padesátky. V letním období jsou zde výborné podmínky jak pro pěší turistiku, tak pro náruživé cyklisty. Les 10 min. od penzionu. Restaurace a prodejna potravin v docházkové vzdálenosti.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz