Penzion Jelenka - Smržovka
České hory » Jizerské hory » Ubytování » Smržovka » Penzion Jelenka

Penzion Jelenka

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Smržovka
Adresa: 
Jelení kout 938, 468 51 Smržovka
Telefon: 
+420-481 120 114, +420-602 613 238
Web adresa:
www.jelenka.cz
www.ceskehory.cz/jelenka

kapacita  kapacita: 20 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  600 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Smržovka - Snowpark Filip počasí Smržovka - Snowpark Filip


Poloha a dosažitelnost
Nabízíme celoroční ubytování v rodinném penzionu na úpatí Černé Studnice v Jizerských horách. Lyžařský vlek 5 min chůze od penzionu. Náš penzion je vhodný také pro rekreaci rodin s dětmi, které mohou i v zimě využít velkou zahradu k zimním radovánkám. V létě k dispozici ohniště, pískoviště, prolézačka se skluzavkou a hřiště na míčové hry. Zahrada vhodná také pro zahradní párty.
Vybavení a služby
Nabízíme ubytování ve 2 až 3 lůžkových apartmánech s kuchyňkou a příslušenstvím. Kuchyňky jsou vybaveny elektrickým vařičem, ledničkou a nádobím. U penzionu je vlastní parkoviště pro Váš vůz. Nabízíme pobyty také se snídaní. Vinárna s výčepem v objektu - vhodná též pro různé vzdělávací akce, školení, teambuilding a oslavy. V celém objektu je zdarma k dispozici ... více >>
Rekreace a služby v okolí
V zimě je výhodou blízkost lyžařského vleku (200 m od penzionu) a množství běžkařských tratí. Běžkaři si mohou vychutnat hřebenové tůry či se vypravit na 10 km vzdálený okruh Jizerské padesátky. V letním období jsou zde výborné podmínky jak pro pěší turistiku, tak pro náruživé cyklisty. Les 10 min. od penzionu. Restaurace a prodejna potravin v docházkové vzdálenosti.
Provozovatel: Jitka Fikejsová
Informace poskytnul: Jitka Fikejsová
TOPlist