Penzion Javorka

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chata Javorka se nachází v nádherném prostředí Jizerských hor, v horském městečku Desná, 10km od Harrachova a 5km od Tanvaldu. Malebné, klidné prostředí nabízí jak odpočinek a relaxaci, tak i možnosti aktivního vyžití. Na své si přijdou rodiny s dětmi, vyznavači aktivní dovolené, milovníci přírody, i kultury. V blízkém okolí se nachází velké množství turistických stezek a cyklostezek, upravované běžecké tratě (Jizerská magistrála) a známé lyžařské areály. Nedaleko chaty naleznete skiareál Černá Říčka (cca 400m). Zde je možné využít denní i noční lyžování, dětský vlek včetně školičky pro nejmenší. Pro náročnější lyžaře je v blízkosti Tanvaldský Špičák v Albrechticích, Harrachov, Paseky nebo Rokytnice nad Jizerou. Cílem vzdálenějších výletů může být aquapark Babylon v Liberci, ZOO, botanická zahrada, nebo rozhledna Ještěd.
Vybavení a služby
Naše horská chalupa nabízí 2 čtyřlůžkové apartmány s kuchyňským koutem + vlastní koupelnou, 2 třílůžkové apartmány s kuchyňským koutem + vlastní koupelnou, 1 dvoulůžkový pokoj. Společenská místnost, lyžárna. Další služby: plánování turistiky v okolí (Nordic walking), hlídání dětí.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Skiareál Černá říčka, Tanvaldský Špičák, Harrachov, Paseky nad Jizerou, Jizerská magistrála
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz