České hory » Jizerské hory » Ubytování » Desná » Penzion Javorka

Penzion Javorka

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Desná
Adresa: 
Polubenská 492, Desná III,
Telefon: 
zobrazit telefony
+420 607 533 646
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.penzionjavorka.cz
www.ceskehory.cz/penzionjavorka

kapacita  kapacita: 16 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  800 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Desná počasí Desná


Poloha a dosažitelnost
Chata Javorka se nachází v nádherném prostředí Jizerských hor, v horském městečku Desná, 10km od Harrachova a 5km od Tanvaldu. Malebné, klidné prostředí nabízí jak odpočinek a relaxaci, tak i možnosti aktivního vyžití. Na své si přijdou rodiny s dětmi, vyznavači aktivní dovolené, milovníci přírody, i kultury. V blízkém okolí se nachází velké množství turistických ... více >>
Vybavení a služby
Naše horská chalupa nabízí 2 čtyřlůžkové apartmány s kuchyňským koutem + vlastní koupelnou, 2 třílůžkové apartmány s kuchyňským koutem + vlastní koupelnou, 1 dvoulůžkový pokoj. Společenská místnost, lyžárna. Další služby: plánování turistiky v okolí (Nordic walking), hlídání dětí.
Rekreace a služby v okolí
Skiareál Černá říčka, Tanvaldský Špičák, Harrachov, Paseky nad Jizerou, Jizerská magistrála
Provozovatel: Jennifer Vránová
Informace poskytnul: Jennifer Vránová
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacho serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz