TOPlist

Penzion Gött

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion je situován v blízkosti lesa a potoka Staříč cca 20 metrů s přímým výhledem na horský masív Šerák a od hlavní cesty vzdálen asi 150 metrů. Autobusová zastávka je 300m a vlakové nádraží 1,5km od domu.
Vybavení a služby
Využít můžete tři pokoje a dětský pokoj s patrovou postelí. Kolem objektu je oplocená zahrada s možností venkovního posezení a prostorem pro parkování aut. Kuchyň je vybavená lednicí, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí, překapávačem kávy a čaje, plynovým sporákem, kuchyňskou linkou s nádobím. Součásti kuchyně je jídelní kout s televizí. S chodby se vchází do koupelny, kde je sprchový kout, umývadlo, WC a samostatné WC. V objektu penzionu naleznete i lyžárnu a samozřejmostí je i bezplatné připojení Wi-Fi. Zákaz kouření v celém objektu.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Faunapark (300m) V příjemném areálu faunaparku jsou k vidění domácí i exotické zvířata a jistě stojí za návštěvu (http://www.faunapark-ops.cz/) Wellnes Helios (700m) Nejen při nepříznivém počasí můžete navštívit vnitřní vyhřívaný bazén, vířivku a vodní atrakce Wellnes Helios (http://www.heliosjeseniky.cz/pruvodce/kryty-bazen-hotel-helios.htm). Lipovské stezky (700m) Po vyhlazeném štěrku se v klopenkách a vlnách svezou bajkeři i cykloturisté a díky malé rozloze jsou tyto traily perfektní pro rodiny a děti (http://www.rychlebskestezky.cz/cs/lipovske-stezky). Ski Centrum Miroslav (1,6km k vleku, 850m k zastávce Skibusu na vlek Miroslav) V zimní sezoně nabízí lyžařský areál Miroslav sjezdové tratě různých obtížností včetně snowboardového parku a lyžařské školy. Po domluvě vás může zdarma vyzvednou skibus přímo od penzionu (http://www.rsmiroslav.cz/). Lesní bar (4,5km) Při návštěvě Horní Lipové si návštěvu Lesního baru nemůžete nechat ujít (https://lesnibar.wordpress.com/). Obří skály (3km) Krajinná dominanta dobře viditelná z našeho penzionu vhodná například na odpolední procházku (https://cs.wikipedia.org/wiki/Obří_skály). PRO MILOVNÍKY LEZENÍ SE NABÍZÍ VYŽITÍ NA STĚNÁCH DÍVČÍ SKÁLY A SMRČNÍKU. Podrobnosti naleznete v následujících dvou odkazech: Dívčí skály 650m (http://www.pruvodce.javaanes.cz/oblast/detail/divci-skaly), Smrčník 1,5km (http://www.pruvodce.javaanes.cz/oblast/detail/smrcnik). Ramzová (5,5km) Vyhledávaný areál, kde zakusíte adrenalinové zážitky i v letních měsících. Při návštěvě Ramzové si nenechte ujít také výlet na Šerák (http://www.bonera.cz/). Šerák Pro návštěvu tohoto horského masivu s krásným výhledem a restaurací je vhodné použít lanovku z Ramzové (https://cs.wikipedia.org/wiki/Šerák). Lyžařský areál Petříkov (8,5km) Kvalitní lyžování s různou obtížností svahů bez front na vleky a běžkařskými tratěmi (http://skipetrikov.cz/)
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz