Penzion Emílie

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion Emílie se nachází v Jeseníku na Lipovské ulici směřující do Lipové lázní, 300m od centra Jeseníku,nedalekoo od vlakového nádraží. Známé Priessnitzovy léčebné lázně jsou od domku vzdáleny přibližně 1km. Parkování na zahradě. Výhodná poloha penzionu pro příjezd turistů autem, vlakem i autobusem! 150m vlakové nádraží, 100m zastávka bus, 80m zastávka bus městská!
Vybavení a služby
Celoroční ubytování v apartmánech rodinného typu. 1x apartmán: dva pokoje s vybavenou kuchyňkou, koupelna s WC, WC. 1x třílůžkový pokoj s vybavenou kuchyní, koupelna s WC. 1x dvoulůžkkový pokoj s koupelnou s WC. Max 13 osob. Stravování vlastní. Nedalekou několik restaurací. Velká oplocená zahrada u potůčku. Venkovní posezení u krbu. Plynové ústřední topení.
Rekreace a služby v okolí
Turistické stezky a běžecké tratě v blízkosti, nedaleko několik lyžařských vleků (různá náročnost, různé ceny - poradíme!). Možnost navštívení sjezdovek jak na Červenohorském tak Ramzovském sedle a v okolí.Pěší turistika, cykloturistika, houbaření, koupání - koupaliště v Jeseníku, krytý bazén v České Vsi a v lázních, v okolí zatopené lomy, léčebné procedury v lázních. Tipy na výlety: lanovka na Šerák, hřebenová túra na Červenohorské sedlo - Praděd, jeskyně Na Pomezí, zámek Jánský vrch v Javorníku, Mechové jezírko na Rejvízu, Priessnitzovi lázně - 1km atd.
TOPlist